О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-35-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2019 года № 6ВС-40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2019 года № 7158
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-35-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7030, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3763746 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 685383 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4752 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3056611 тысяч тенге;
2) затраты – 3768559,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-100) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11463 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 4713,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4713,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
В.Гертнер
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 6ВС-40-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 7158 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7030 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3763746 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 685383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4752 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3056611 мың теңге;
2) шығындар – 3768559,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-100) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11463 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 4713,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4713,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
В.Гертнер
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының

14128
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12700
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1428
1
123
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
9188,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9188,5
1
123
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
10348
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10348
1
123
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
8459
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7053
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1406

14128
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12700
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1428
1
123
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
9188,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9188,5
1
123
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
10348
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10348
1
123
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
8459
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7053
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өнірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1406