О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-35-5 "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2019-2021 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 15 ноября 2019 года № 6ВС-47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 ноября 2019 года № 7506
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах села Жаксы, сельских округов Жаксынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-35-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7040, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жақсы на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 52846,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30046,7 тысяч тенге;
2) затраты – 59706,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 6860,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6860,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25945,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8795,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 475,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16674,1 тысяч тенге;
2) затраты – 27566,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1621,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1621,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-5 "2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 6ВС-47-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 7506 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-35-5 "2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының, Жақсы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7040 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52846,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30046,7 мың теңге;
2) шығындар – 59706,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-6860,2) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6860,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті осы шешімінің 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25945,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8795,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 475,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16674,1 мың теңге;
2) шығындар – 27566,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-1621,7) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1621,7 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 20991,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13197,2 тысяч тенге;
2) затраты – 22832,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1841,3) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1841,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 11, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Абдикаимов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

1) кірістер – 20991,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13197,2 мың теңге;
2) шығындар – 22832,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – (-1841,3) мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1841,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 11, 16 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Әбдіқаимов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының
әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының

818,5
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2084
Приложение 5
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 15 ноября 2019 года
№ 6ВС-47-1
Приложение 11
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 25 декабря 2018 года
№ 6С-35-5
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2019 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2544,5
Целевые текущие трансферты
2544,5
в том числе:
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
2544,5
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

818,5
Азаматтық мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
2084
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 6ВС- 47-1 шешіміне
5 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-35-5 шешіміне
11 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
2544,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2544,5
оның ішінде:
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
2544,5
Азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға