О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33-235 "О бюджетах сельских округов и бюджете поселка Зерендинского района на 2019–2021 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 29 октября 2019 года № 45-306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 ноября 2019 года № 7466
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и бюджете поселка Зерендинского района на 2019–2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 33-235 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7038, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Зерендинского сельского округа Зерендинского района на 2019–2021 годы, согласно приложениям 4, 4-1, 4-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 067,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 320,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 747,0 тысяч тенге;
2) затраты – 89 548,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 481,6 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481,6 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Конысбайского сельского округа Зерендинского района на 2019–2021 годы, согласно приложениям 5, 5-1, 5-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 358,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 731,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 627,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 148,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33-235 "2019–2021 жылдарға арналған Зеренді ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы № 45-306 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қарашада № 7466 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2019–2021 жылдарға арналған Зеренді ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33-235 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7038 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Зеренді ауданының Зеренді ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1, 4-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 067,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 320,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 747,0 мың теңге;
2) шығындар – 89 548,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 481,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481,6 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. Зеренді ауданының Қонысбай ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 5-1, 5-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 358,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 731,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 627,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 148,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 790,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1790,4 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Чаглинского сельского округа Зерендинского района на 2019–2021 годы, согласно приложениям 7, 7-1, 7-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 405,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 905,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 930,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 525,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525,8 тысяч тенге.";
приложения 2, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 790,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 790,4 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. Зеренді ауданының Чаглинка ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 7-1, 7-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 405,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 905,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 930,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 525,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 525,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2, 4, 5, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының