О повышении ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Сандыктауского района
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2019 года № 27/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 апреля 2019 года № 7118
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Сандыктауского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Д.Ильдебаев
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности акима
Сандыктауского района
Г.Кадырова
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское
государственное учреждение
"Управление государственных
доходов по Сандыктаускому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Сандықтау ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 27/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 7118 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Сандықтау ауданының шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Д.Ильдебаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Г.Қадырова
"Казақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы Мемлекеттік кірістер
департаментінің Сандықтау
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі