О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 25/1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 13 августа 2019 года № 32/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 августа 2019 года № 7327
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 25/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7023, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 382 589,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 441 111,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 936,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 917 042,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3 358 432,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 072,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 513,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 441,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28 414,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –28 414,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Джейранов
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев
Приложение к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 13 августа
2019 года № 32/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 25/1
Бюджет района на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 25/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 тамыздағы № 32/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 тамызда № 7327 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 25/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7023 тіркелген, 2019 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 382 589,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 441 111,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 936,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 917 042,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 358 432,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 072,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 26 513,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 441,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 414,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 414,9 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Джейранов
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үйсімбаев
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 13 тамыздағы
№ 32/1 шешіміне
қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 25/1 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

16 523,7
013
Капитальные расходы государственного органа
175,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 209,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 987,2
015
Капитальные расходы государственного органа
1 600,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
726,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 595,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300,0
493
Отдел предпринимательст-ва, промышленности и туризма района (города областного значения)
8 339,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
8 339,8
02
Оборона
7 099,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 099,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 685,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 114,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
628,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
628,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
628,0
04
Образование
1 880 502,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 880 502,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 650,7
003
Общеобразовательное обучение
1 493 233,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 238,0
006
Дополнительное образование для детей
55 662,4
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
51 855,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 637,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

16 523,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
175,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 209,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 987,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
1 600,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
726,8
010
Жекешелендіру, коммунал-дық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байла-нысты дауларды реттеу
1 595,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
8 339,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 339,8
02
Қорғаныс
7 099,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 099,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 685,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 114,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
628,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы-лар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
628,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
628,0
04
Білім беру
1 880 502,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 880 502,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 650,7
003
Жалпы білім беру
1 493 233,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 238,0
006
Балаларға қосымша білім беру
55 662,4
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
51 855,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршы-ларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 637,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

1 000,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
58 583,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 789,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
104,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
285,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 171,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40 534,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 700,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 683,0
472
Отдел строительства, архи-тектуры и градострои-тельства района (города областного значения)
10 683,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градострои-тельства на местном уровне
10 683,0
12
Транспорт и коммуникации
55 413,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55 413,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
55 413,1
13
Прочие
15 051,6
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 622,6
040
Реализация мер по содейст-вию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов до 2020 года"
10 622,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 429,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 865,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 564,0
14
Обслуживание долга
16,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
16,0
15
Трансферты
107 478,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
107 478,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

1 000,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
58 583,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 789,0
005
Мал көмінділерінің (биометриялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету)
104,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
285,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 171,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40 534,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 700,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 683,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 683,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 683,0
12
Көлік және коммуникация
55 413,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55 413,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
55 413,1
13
Басқалар
15 051,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 622,6
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10 622,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 429,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 865,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 564,0
14
Борышқа қызмет көрсету
16,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
16,0
15
Трансферттер
107 478,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
107 478,0
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару