О признании утратившим силу постановления акимата Сандыктауского района от 31 мая 2018 года № А-6/135 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Сандыктауского района"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 3 сентября 2019 года № А-8/270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 сентября 2019 года № 7356
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сандыктауского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Сандыктауского района" от 31 мая 2018 года № А-6/135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6672, опубликовано 27 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев

Сандықтау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № А-6/135 "Сандықтау ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № A-8/270 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қыркүйекте № 7356 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № А-6/135 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6672 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Уисимбаев