О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 25/5 "О бюджете сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2019 года № 33/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 сентября 2019 года № 7359
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете сельского округа на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 25/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7037, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 078,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 648,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 701,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 729,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48 461,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Джейранов
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата

Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/5 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 тамыздағы № 33/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қыркүйекте № 7359 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2019–2021 жылдарға арналған ауылдық округінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7037 тіркелген, 2019 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 078,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 648,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 701,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 729,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 461,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Джейранов
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үйсімбаев
Сандықтау аудандық
мәслихатының

2 865,0
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 564,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300,0
на благоустройство села Балкашино
2 000,0

2 865,0
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 564,0
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық аланың енгізуге
300,0
Балкашин ауылын абаттандыруға
2 000,0