О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 25/1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2019 года № 35/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 сентября 2019 года № 7400
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 25/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7023, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 450 766,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 441 111,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 936,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 985 219,5 тысячи тенге;
2) затраты – 3 426 776,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 072,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 513,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 440,8 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 332,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 332,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28 415,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 415,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 10 440,8 тысяч тенге.";
пункт 8 исключить;
приложения 1, 4, 5, 5-1, 7, 8 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного
маслихата
А.Джейранов
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 сентября
2019 года № 35/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 25/1
Бюджет района на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 25/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 35/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 7400 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 25/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7023 тіркелген, 2019 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 450 766,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 441 111,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 936,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 985 219,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 426 776,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 072,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 26 513,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 440,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 332,5 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 332,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 415,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 415,1 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 10 440,8 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ алынып тасталсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 5-1, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Джейранов
Аудандық
мәслихатының хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау
ауданының әкімі
А.Үйсімбаев
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 35/1 шешіміне 1 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 25/1
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

58 583,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 789,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
104,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
285,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 171,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40 534,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 700,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 723,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 723,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 723,0
12
Транспорт и коммуникации
45 413,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 413,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
45 413,1
13
Прочие
11 864,9
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 435,9
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов до 2020 года"
7 435,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 429,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 865,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 564,0
14
Обслуживание долга
16,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
16,0
15
Трансферты
102 878,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
102 878,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
161,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением бюджетного законодательства

58 583,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 789,0
005
Мал көмінділерінің (биометриялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету)
104,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
285,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 171,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40 534,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 700,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 723,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 723,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 723,0
12
Көлік және коммуникация
45 413,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 413,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
45 413,1
13
Басқалар
11 864,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 435,9
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7 435,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 429,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 865,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 564,0
14
Борышқа қызмет көрсету
16,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
16,0
15
Трансферттер
102 878,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
102 878,0
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
161,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

4 196,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 521,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
230,0
На развитие рынка труда, в том числе:
35 802,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
14 592,0
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
21 210,0
Отдел образования района (города областного значения)
221 405,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
4 956,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1 446,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
183 438,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалифакационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
28 359,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
1 336,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
1 870,0
Целевые трансферты на развитие
206 233,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
206 233,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
206 233,0
Бюджетные кредиты
26 513,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 513,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
26 513,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 сентября
2019 года № 35/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 25/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
256 720,8
Целевые текущие трансферты
197 488,3
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
29 756,5
На открытие IT-классов в школах
4 677,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
6 642,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
10 397,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и привенции суицида среди несовершеннолетних"
1 810,0
На приобретение и доставку учебников по обновленной программе для школ
6 230,5
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

4 196,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1 521,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге беруге
230,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
35 802,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
14 592,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
21 210,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221 405,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 956,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1 446,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
183 438,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
28 359,0
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға
1 336,0
Мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
1 870,0
Нысаналы даму трансферттер
206 233,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
206 233,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
206 233,0
Бюджеттік кредиттер
26 513,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 513,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
26 513,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 35/1 шешіміне 3 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 25/1
шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
256 720,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
197 488,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29 756,5
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 677,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
6 642,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
10 397,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 810,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу берілген ағымдағы
6 230,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

14 416,0
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
2 121,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
7 046,0
На развитие рынка труда, в том числе:
1 050,0
на трудоустройство через частные агенства занятости
1 050,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
4 040,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
159,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96 181,8
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
55 661,7
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
40 520,1
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45 234,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
40 534,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
4 700,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 900,0
Внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 900,0
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 000,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда села Балкашино Сандыктауского района
10 000,0
Целевые трансферты на развитие
59 232,5
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22 900,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
22 900,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 332,5
На увеличение уставного капитала КГП на ПХВ "Сандыктау-Су"
36 332,5
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 сентября
2019 года № 35/1
Приложение 5-1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 25/1
Целевые трансферты бюджету сельского округа на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
8 948,0
Целевые текущие трансферты
8 948,0
в том числе:
Балкашинский сельский округ
8 948,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
2 865,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

14 416,0
Көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
2 121,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7 046,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
1 050,0
жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
1 050,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
4 040,0
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
159,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96 181,8
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
55 661,7
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
40 520,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45 234,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
40 534,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
4 700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 900,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 000,0
Сандықтау ауданы Балкашин ауылындағы коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу
10 000,0
Нысаналы даму трансферттер
59 232,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22 900,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
22 900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 332,5
"Сандыктау-Су" ШЖҚ КМК жарғылық капиталының үлкейту
36 332,5
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 35/1 шешіміне 4 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 25/1
шешіміне 5-1 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
8 948,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 948,0
оның iшiнде:
Балкашин ауылдық округі
8 948,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 865,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметкерлердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру