О признании утратившим силу постановления акимата Сандыктауского района от 24 августа 2018 года № А-8/218 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сандыктауского района"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 20 ноября 2019 года № А-11/360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2019 года № 7509
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сандыктауского района "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сандыктауского района" от 24 августа 2018 года № А-8/218 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6787, опубликовано 05 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев

Сандықтау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 тамыздағы № А-8/218 "Сандықтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № А-11/360 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 7509 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2018 жылғы 24 тамыздағы № А-8/218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6787 болып тіркелген, 2018 жылғы 05 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Уисимбаев