О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 38/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2020 года № 7652.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 319,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 627,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 800,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 891,1 тысяча тенге;
2) затраты – 95 574,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 255,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 255,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Балкашинского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 30 870,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 166,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 680,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 406,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 166,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Баракпайского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 10 056,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 7652 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020–2022 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 319,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 627,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 891,1 мың теңге;
2) шығындар – 95 574,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 255,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 255,5,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 30 870,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2020–2022 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 166,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 680,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 406,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 166,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 10 056,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2020–2022 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 15 053,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 726,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 416,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 911,0 тысяча тенге;
2) затраты – 15 053,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Белгородского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 561,0 тысяча тенге.
7. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 731,2 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 832,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 399,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 731,2 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Берликского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 10 150,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 447,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 650,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 444,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 353,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13 447,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете Васильевского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 003,0 тысячи тенге.

1) кірістер – 15 053,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 726,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 416,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 911,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 053,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 жылға арналған Белгород ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 12 561,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2020–2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 731,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 832,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 399,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 500,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 731,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 10 150,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
9. 2020–2022 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 447,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 444,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 353,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 447,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 жылға арналған Васильев ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 11 003,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

11. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 526,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 182,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 278,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 066,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 526,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Веселовского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 10 716,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 950,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 497,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 356,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 097,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 950,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 10 747,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 315,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 619,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 367,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 329,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 649,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 8 334,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 334,0 тысяч тенге.

11. 2020–2022 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 526,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 278,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 066,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 526,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020 жылға арналған Веселов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 10 716,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2020–2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 950,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 497,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 356,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 097,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 950,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 10 747,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
15. 2020–2022 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 315,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 619,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 367,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 329,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 649,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 334,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 334,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Каменского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 10 979,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 061,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 573,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 488,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 694,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 633,6 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 633,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете Лесного сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 138 ,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет села Мадениет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 647,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 490,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 398,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 759,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 647,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Учесть, что в бюджете села Мадениет на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 409,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 682,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 807,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2020 жылға арналған Каменск ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 10 979,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
17. 2020–2022 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті 9, 9-1 және 9-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 061,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 573,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 488,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 694,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 633,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 633,6 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2020 жылға арналған Лесной ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 11 138,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
19. 2020–2022 жылдарға арналған Мәдениет ауылының бюджеті 10, 10-1 және 10-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 647,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 490,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 398,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 759,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 647,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. 2020 жылға арналған Мәдениет ауылының бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 12 409,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
21. 2020–2022 жылдарға арналған Максимов ауылдық округінің бюджеті 11, 11-1 және 11-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 682,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 807,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

поступления трансфертов – 11 848,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 682,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете Максимовского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 498,0 тысячи тенге.
23. Утвердить бюджет Новоникольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 334,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 911,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 298,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 125,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 334,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Учесть, что в бюджете Новоникольского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 10 775,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Сандыктауского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 13-1 и 13-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 612,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 438,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 146,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 612,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2020 № 41/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Учесть, что в бюджете Сандыктауского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 596,0 тысяч тенге.
27. Утвердить бюджет Широковского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 14, 14-1 и 14-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

трансферттер түсімі – 11 848,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 682,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
22. 2020 жылға арналған Максимов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 11 498,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
23. 2020–2022 жылдарға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджеті 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 334,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 911,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 125,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 334,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24. 2020 жылға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 10 775,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
25. 2020–2022 жылдарға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджеті 13, 13-1 және 13-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 612,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 438,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 146,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 612,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 09.04.2020 № 41/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
26. 2020 жылға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 11 596,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
27. 2020–2022 жылдарға арналған Широков ауылдық округінің бюджеті 14, 14-1 және 14-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 14 403,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 676,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 716,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 737,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 8 334,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 334,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 27 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2020 № 51/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
28. Учесть, что в бюджете Широковского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 366,0 тысяч тенге.
28-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов и села Мадениет на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 15.
Сноска. Решение дополнено пунктом 28-1 в соответствии с решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2020 № 41/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
29. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А.Галюк
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 38/2
Бюджет Балкашинского сельского округа на 2020 год

1) кірістер – 14 403,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 676,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 716,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 737,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 334,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 334,0 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 07.12.2020 № 51/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
28. 2020 жылға арналған Широков ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілген субвенция көлемі 12 366,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
28-1. 15 қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеттерінде аудан бюджетінен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 28-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 09.04.2020 № 41/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
29. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Галюк
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үисімбаев
Сандықтау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 38/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті