О внесении изменений и дополнения в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № С-35/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2019 года № С-40/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 марта 2019 года № 7113
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 106, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № С-35/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6974, опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 377 546 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 883 934 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 468 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 450 344 тысяч тенге;
2) затраты – 5 475 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73 971 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 121 200 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 229 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-171 971) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 971 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Учесть в районном бюджете свободные остатки бюджетных средств в сумме 98 000 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2019 года.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Волокитин
Секретарь
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-40/4 от

Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-35/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № С-40/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 7113 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106, 109, 111 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-35/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6974 тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 377 546 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 883 934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 468 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 450 344 мың теңге;
2) шығындар – 5 475 546 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 73 971 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 121 200 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 229 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-171 971) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 971 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. 2019 жылдың 1 қаңтарында қалыптасқан жағдай бойынша аудандық бюджетте 98 000 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
В.Волокитин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық мәслихатының