О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-37/1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2019 года № 6С-44/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 июля 2019 года № 7298
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-37/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7034, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 14985827,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2458704,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14651,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 238598,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12273873,6 тысяч тенге;
2) затраты – 15178324,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12480,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30300,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17820,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 204977,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204977,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 8 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХLІV (внеочередной)
сессии районного маслихата
Р.Кайдаулов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Р.Махаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Бурабайского района
Д.Есжанов
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 июля
2019 года № 6С-44/1
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-37/1
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 шілдедегі № 6С-44/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 шілдеде № 7298 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7034 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14985827,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2458704,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14651,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 238598,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12273873,6 мың теңге;
2) шығындар – 15178324,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12480,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30300,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17820,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 204977,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 204977,0 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешiмінің 1, 4, 8 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХLІV (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Р.Қайдауылов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
Р.Махаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Д.Есжанов
Бурабай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 шілдедегі
№ 6С-44/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-37/1 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

1514,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
28820,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9918,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9918,4
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
18901,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
18901,7
04
Образование
6185902,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
5511331,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
35331,9
003
Общеобразовательное обучение
4301575,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7840,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
137772,4
006
Дополнительное образование для детей
146930,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3119,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36125,2
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
917,0
023
Методическая работа
22449,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
769642,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49629,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
674570,9
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
674570,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
782179,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
775711,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54673,9
002
Программа занятости
100133,3
005
Государственная адресная социальная помощь
303208,0
006
Оказание жилищной помощи
2780,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
73245,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

1514,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
28820,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9918,4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9918,4
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
18901,7
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18901,7
04
Білім беру
6185902,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5511331,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35331,9
003
Жалпы білім беру
4301575,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7840,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
137772,4
006
Балаларға қосымша білім беру
146930,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3119,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
36125,2
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
917,0
023
Әдістемелік жұмыс
22449,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
769642,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
49629,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
674570,9
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
674570,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
782179,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
775711,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54673,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
100133,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
303208,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2780,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
73245,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

13917,2
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27814,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
11314,6
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
16500,0
12
Транспорт и коммуникации
422142,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
422142,7
020
Развитие транспортной инфраструктуры
26338,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
94304,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
301500,0
13
Прочие
89697,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4198,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4198,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
68918,1
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
50000,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
8884,2
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10033,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
6710,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
6710,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9871,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9871,0
14
Обслуживание долга
105,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
105,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
105,0
15
Трансферты
341457,2
Трансферты
341457,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
341457,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5877,0
016
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
21253,2

13917,2
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
27814,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11314,6
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
16500,0
12
Көлік және коммуникация
422142,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
422142,7
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
26338,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
94304,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
301500,0
13
Басқалар
89697,9
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4198,8
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4198,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
68918,1
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
50000,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8884,2
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10033,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6710,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6710,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9871,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9871,0
14
Борышқа қызмет көрсету
105,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
105,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
105,0
15
Трансферттер
341457,2
Трансферттер
341457,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
341457,2
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
5877,0
016
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
21253,2

1350,0
на присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" школа гимназия № 9 города Щучинск Бурабайского района
22627,2
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
451138,4
на развитие рынка труда, в том числе:
50759,3
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
31486,2
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством РК и работодателям оказывающим содействие в переселении
360,1
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
16918,0
на трудоустройство через частные агенства занятости
1995,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
3227,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
22060,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
278729,0
на внедрение консультантов по социальной работе и асистентов в центрах занятости населения
13483,0
на обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
4369,0
на размешение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3300,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
19777,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3052,0
на оказание услуг специалиста жестового языка
4143,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18912,0
на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
10100,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
12712,6
на оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
6514,5
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
58631,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий
57131,0
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1500,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
793407,9
на прохождение и завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
200000,0
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
208407,9
средний ремонт автодороги "Зеленый Бор-Мадениет" (27 км)
300000,0
благоустройство п.Бурабай (текущий ремонт уличного освещения, санитарная очистка и благоустройство поселка)

1350,0
Бурабай ауданың Щучинск қаласының № 9 мектеп гимназиясына "Үздік орта білім беру ұйымына" гранты беруге
22627,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
451138,4
еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде:
50759,3
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
31486,2
үкіметпен анықталған өңірлерге өз еркімен қоныс аударған тұлғаларға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
360,1
жаңа бизнес идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттарды ұсынуға
16918,0
жұмыспен қамтудың жеке агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыруға
1995,0
көші-қон және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу бойынша субсидияға
3227,0
қысқа мерзімді кәсіби оқытуды жүзеге асыруға
22060,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
278729,0
әлеуметтік жұмыстар бойынша кеңесшілерді және халықты жұмыспен қамту орталықтарында асистенттерді енгізуге
13483,0
Spina bifida диагнозы бар мүгедек балаларды бір реттік қуыс тетіктермен қамтамасыз етуге
4369,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3300,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
19777,0
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
3052,0
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуіне
4143,0
үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
18912,0
Ауғанстаннан Кеңес әскерлерін шығарудың 30 жылдығына бір реттік материалдық көмекті төлеуге
10100,0
көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
12712,6
өмірлік қиын жағдай туындаған кезде табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын көп балалы отбасыларға өтініш бойынша біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
6514,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
58631,0
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу үшін
57131,0
бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автокөлік жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
793407,9
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарды жылыту маусымынан өткізуге және аяқтауға
200000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарды жылу беру маусымына дайындауға
208407,9
"Зеленобор-Мәдениет" (27 км) автожолын орташа жөндеу
300000,0
Бурабай кентін абаттандыру (көше жарығын ағымдағы жөндеу кентті санитарлық тазалау және абаттандыру)

50000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети города Щучинска Бурабайского района
35000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
42000,0
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
42000,0
Целевые трансферты на развитие
5825825,4
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
5825825,4
строительство профильной школы на 800 учащихся с интернатом на 135 мест в городе Щучинске
672614,0
строительство наружных сетей и благоустройство к пятиэтажному 45-ти квартирному жилому дому по адресу: Акмолинская область, г. Щучинск, ул. Ботаническая, участок № 8 Д
15190,0
благоустройство и строительство инженерных сетей блочно-модульной котельной и тепловых сетей к двум 5-этажным и трем 4-этажным домам в пос. Санаторий Щучинский
23366,0
сети водоотведения (ІІІ очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
712576,0
строительство сетей и объектов водоотведения с. Катарколь Бурабайского района Акмолинской области
45435,0
строительство Катаркольского канализационного коллектора Бурабайского района
1383005,0
строительство внутриквартальных водопроводных сетей города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области (4 очередь)
376929,0
реконструкция сетей и объектов водоотведения г. Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
1362903,0
реконструкция и строительство магистральных водопроводных сетей (4-ой очереди) г. Щучинска Бурабайского района Акмолинской области
363317,0
строительство ливневой канализации г. Щучинск (12 км)
31000,0
строительство водоснабжения и водоотведения к здравницам расположенные вокруг озера Щучье Бурабайского района Акмолинской области
50000,0
строительство водопроводов детских оздоровительных центров, расположенных в районе озера Катарколь Бурабайского района Акмолинской области
100000,0
строительство внутриквартальных канализационных сетей города Щучинска Бурабайского района Акмолинской области
480000,0
строительство тепловых сетей поселка Бурабай, II-я очередь Бурабайский район
186377,0
электроснабжение и присоединение к электрическим сетям антенно-мачтового сооружения Бурабайского района
23113,4
Бюджетные кредиты
30300,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30300,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
30300,0
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 июля
2019 года № 6С-44/1
Приложение 8 решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-37/1
Целевые трансферты сельским бюджетам на 2019 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
90924,2
Целевые текущие трансферты
90924,2
в том числе:
За счет трансфертов из республиканского бюджета
18918,1
Отдел экономики и финансов
18918,1
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

50000,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласының көше-жол желілерін ағымдағы жөндеу
35000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
42000,0
аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
42000,0
дамуға насаналы трансферттер
5825825,4
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5825825,4
Щучинск қаласында 135 орындық интернаты бар 800 оқушыға арналған бейінді мектеп құрылысы
672614,0
Ақмола облысы, Щучинск қаласы, Ботаническая көшесі, № 8Д учаскесі мекенжайы бойынша бес қабатты 45 пәтерлі тұрғын үйді абаттандыру және сыртқы желілерді салу
15190,0
Санаторий Щучинский кентінде екі 5 қабатты және үш 4 қабатты тұрғын үйлерге жылу желілерін және блокты-модульдік бу қазандығына инженерлік желілерін абаттандыру және салу
23366,0
Бурабай кентінде су бұру коллектордың (3 кезек) желісі мен кәріздік сорғы станциясы
712576,0
Бурабай ауданы Қатаркөл ауылында су бұру желілері мен объектілерін салу
45435,0
Бурабай ауданы Қатаркөл кәріздік коллекторның құрылысы
1383005,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында кварталіші су құбыры желілерін салу (4 кезек)
376929,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында су бұру желілерін және объектілерін қайта жаңарту
1362903,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында магистральдық су құбыры желілерін (4 кезек) салу және қайта жаңарту
363317,0
Бурабай кентінің нөсерлік кәрізінің құрылысы (12 км)
31000,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучье көлінің айналасында орналасқан сауықтыратын орындарға сумен жабдықтау және су бұру құрылысы
50000,0
Бурабай ауданы Қатаркөл көлі маңында орналасқан балалар сауықтыру орталықтарының су құбырының құрылысы
100000,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында кварталіші кәріздік желілерін салу
480000,0
Бурабай ауданы 2-кезек, Бурабай кентінде жылу желілерін салуға
186377,0
Бурабай ауданының антенна-діңгек құрылысын электрмен жабдықтау және электр желілеріне қосу
23113,4
Бюджеттік кредиттер
30300,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30300,0
мамандарды әлуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
30300,0
Бурабай аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 шілдедегі
№ 6С-44/1 шешіміне
3 қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-37/1 шешіміне
8 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық бюджеттерге нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
90924,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
90924,2
соның ішінде:
Республикалық бюджет трансферттері есебiнен
18918,1
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
18918,1
ең төменгі еңбекақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорын қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға

8884,2
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10033,9
За счет средств местного бюджета
72006,1
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
72006,1
на благоустройство населенных пунктов
57000,0
на текущий ремонт водопроводных сетей
15006,1

8884,2
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
10033,9
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
72006,1
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автокөлік жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
72006,1
елді мекендерді абаттандыруға
57000,0
су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
15006,1