О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, сельских округов Бурабайского района на 2020-2022 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6С-53/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2020 года № 7622.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Щучинска на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 605807,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 531103,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 668,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74036,0 тысяч тенге;
2) затраты – 620231,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -14424,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14424,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2020 № 6С-69/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 385219,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35672,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 599,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 348948,7 тысяч тенге;
2) затраты – 448409,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -63190,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63190,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2020 № 6С-69/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 74985,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3098,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Щучинск қаласының, Бурабай кентінің, Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-53/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 7622 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Щучинск қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 605807,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 531103,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 668,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74036,0 мың теңге;
2) шығындар – 620231,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -14424,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14424,2 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 04.12.2020 № 6С-69/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Бурабай кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 385219,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 35672,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 599,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 348948,7 мың теңге;
2) шығындар – 448409,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -63190,2 теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63190,2 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 04.12.2020 № 6С-69/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Абылайхан ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74985,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3098,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

10. Утвердить бюджет Урумкайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23112,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4165,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18947,6 тысяч тенге;
2) затраты – 24872,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1760,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1760,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2020 № 6С-69/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Успеноюрьевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21679,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3324,00 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 231,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18124,4 тысяч тенге;
2) затраты – 21679,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2020 № 6С-69/1 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджетах на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка Бурабай, сельских округов Бурабайского района в сумме 131911,0 тысяч тенге, в том числе:
Абылайханскому сельскому округу 12603,0 тысяч тенге;
сельскому округу Атамекен 15209,0 тысяч тенге;
поселку Бурабай 6079,0 тысяч тенге;
Веденовскому сельскому округу 15050,0 тысяч тенге;
Зеленоборскому сельскому округу 15343,0 тысяч тенге;
Златопольскому сельскому округу 13666,0 тысяч тенге;
Катаркольскому сельскому округу 10182,0 тысяч тенге;
Кенесаринскому сельскому округу 15303,0 тысяч тенге;
Урумкайскому сельскому округу 13361,0 тысяч тенге;
Успеноюрьевскому сельскому округу 15115,0 тысяч тенге.
13. Учесть, что в бюджетах на 2020 год предусмотрены бюджетные изъятия, передаваемые в районный бюджет в сумме 151071,0 тысяч тенге, в том числе: из бюджета города Щучинска в сумме 151071,0 тысяч тенге.
14. Учесть в составе поступлений бюджета города Щучинска, поселка Бурабай, сельских округов Бурабайского района целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 34.

10. Ұрымқай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 28, 29 және 30 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23112,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4165,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18947,6 мың теңге;
2) шығындар – 24872,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1760,3 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1760,3 мың теңге.
Ескерту. 10 - тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 04.12.2020 № 6С-69/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Успеноюрьев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 31, 32 және 33 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21679,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 231,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18124,4 мың теңге;
2) шығындар – 21679,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11 - тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 04.12.2020 № 6С-69/1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020 жылға арналған бюджеттерде 131911,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен Бурабай кентінің, Бурабай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Абылайхан ауылдық округіне 12603,0 мың теңге;
Атамекен ауылдық округіне 15209,0 мың теңге;
Бурабай кентіне 6079,0 мың теңге;
Веденов ауылдық округінің 15050,0 мың теңге;
Зеленобор ауылдық округіне 15343,0 мың теңге;
Златополье ауылдық округіне 13666,0 мың теңге;
Қатаркөл ауылдық округіне 10182,0 мың теңге;
Кенесары ауылдық округіне 15303,0 мың теңге;
Ұрымқай ауылдық округіне 13361,0 мың теңге;
Успеноюрьев ауылдық округінің 15115,0 мың теңге.
13. 2020 жылға арналған бюджеттерде 151071,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке берілетін бюджеттік алып қоюлар қарастырылғаны, соның ішінде: Щучинск қаласы бюджетінен 151071,0 мың теңге сомада ескерілсін.
14. 34 қосымшаға сәйкес Щучинск қаласының, Бурабай кентінің, Бурабай ауданының ауылдық округтері бюджеттерінің түсімдері құрамында аудандық бюджеттен нысаналы траснферттер ескерілсін.

15. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LІІІ сессии
Бурабайского районного маслихата
Р.Кайдаулов
Секретарь
Бурабайского районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Бурабайского района
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-53/2
Бюджет города Щучинска на 2020 год

15. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихаттың
LІІІ сессиясының төрағасы
Р.Кайдаулов
Бурабай аудандық мәслихат
хатшысы
У.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімдігі
Бурабай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-53/2 шешіміне
1 қосымша
Щучинск қаласының 2020 жылға арналған бюджеті