Об определении перечня социально значимых сообщений Актюбинской области
Решение маслихата Актюбинской области от 19 июня 2019 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июня 2019 года № 6264
Сноска. Заголовок решения с изменением, внесенным решением Актюбинского областного маслихата от 13.12.2023 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 10) пункта 1 статьи 54 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Актюбинского областного маслихата от 13.12.2023 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить перечень социально значимых сообщений Актюбинской области согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Актюбинского областного маслихата от 13.12.2023 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Б. БЕРКИМБАЕВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение к решению
областного маслихата
от 19 июня 2019 года № 431
Перечень социально значимых сообщений Актюбинской области

Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 431 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 маусымда № 6264 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауына өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 13.12.2023 № 83 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 54-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облыстық мәслихатының 13.12.2023 № 83 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 13.12.2023 № 83 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Б. БЕРКІМБАЕВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
2019 жылғы 19 маусымдағы
№ 431 шешіміне қосымша
Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі