О переименовании сельского округа Биршогыр Шалкарского района Актюбинской области в сельский округ Бершугир
Постановление акимата Актюбинской области от 19 июня 2019 года № 240 и решение маслихата Актюбинской области от 19 июня 2019 года № 430. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июня 2019 года № 6265
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", заключением областной ономастической комиссии от 20 декабря 2018 года, предложений акимата и маслихата Шалкарского района, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать сельский округ Биршогыр Шалкарского района Актюбинской области в сельский округ Бершугир.
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Токжанова М.Л.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области О. ОРАЗАЛИН
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
Б. БЕРКИМБАЕВ

Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округін Бершүгір ауылдық округі деп қайта атау туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 маусымдағы № 240 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 430 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 маусымда № 6265 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" № 138 қаулысына, облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы қорытындысына, Шалқар ауданы әкімдігінің және мәслихатының ұсыныстарына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Біршоғыр ауылдық округі Бершүгір ауылдық округі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.Л. Тоқжановқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі О. ОРАЗАЛИН
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Б. БЕРКІМБАЕВ