О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 11 декабря 2019 года № 475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 декабря 2019 года № 6547. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5966, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "190 898 097,6" заменить цифрами "189 189 970,6", в том числе:
налоговые поступления –
цифры "38 350 681" заменить цифрами "37 450 681";
неналоговые поступления –
цифры "3 965 731,4" заменить цифрами "3 157 604,4";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "185 002 488,5" заменить цифрами "185 328 059,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "4 791 211,8" заменить цифрами "2 757 513,8", в том числе:
бюджетные кредиты –

Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 475 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 6547 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5966 тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –
"190 898 097,6" сандары "189 189 970,6" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер –
"38 350 681" сандары "37 450 681" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер –
"3 965 731,4" сандары "3 157 604,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар –
"185 002 488,5" сандары "185 328 059,5" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу –
"4 791 211,8" сандары "2 757 513,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер –

цифры "12 835 352" заменить цифрами "12 801 654";
погашение бюджетных кредитов –
цифры "8 044 140,2" заменить цифрами "10 044 140,2";
2. Приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Ж. Мухамбетпаизова
Секретарь областного
маслихата
С. Калдыгулова

"12 835 352" сандары "12 801 654" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу –
"8 044 140,2" сандары "10 044 140,2" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ж. Мухамбетпаизова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. Калдыгулова

161 571
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 567 288
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 567 288
3
Специализированная медицинская помощь
1 448 550
253
Управление здравоохранения области
1 448 550
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 448 550
5
Другие виды медицинской помощи
62 352
253
Управление здравоохранения области
62 352
029
Областные базы специального медицинского снабжения
62 352
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 675 250
253
Управление здравоохранения области
2 675 250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
111 086
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
82 178
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
33 251
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
58 534
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 773
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 386 428
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
15 780 089
1
Социальное обеспечение
11 195 794
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 937 581
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
309 516
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
429 133
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
10 078 898
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
120 034
261
Управление образования области
258 213
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
258 213
2
Социальная помощь
970 919
256
Управление координации занятости и социальных программ области
495 287
003
Социальная поддержка инвалидов
492 471
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

161 571
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
5 567 288
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 567 288
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 448 550
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 448 550
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундықбиологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 448 550
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
62 352
253
Облыстың денсаулық сақтаубасқармасы
62 352
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
62 352
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 675 250
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 675 250
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 086
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
82 178
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жо жүру мен қамтамасыз ету
33 251
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
58 534
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 773
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 386 428
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
15 780 089
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
11 195 794
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 937 581
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
309 516
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулар мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
429 133
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 078 898
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 034
261
Облыстың білім басқармасы
258 213
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
258 213
2
Әлеуметтiк көмек
970 919
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
495 287
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
492 471
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 816
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
475 632
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
475 632
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 613 376
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 502 895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
138 492
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
4 172
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
731
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 488 864
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 113
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
198 541
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
89 457
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
400 000
145
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
145 000
263
Управление внутренней политики области
28 117
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 117
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
111
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

2 816
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
475 632
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
475 632
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 613 376
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 502 895
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыружөніндегі қызметтер
138 492
017
Аудандық (облыстықмаңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 172
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
731
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
2 488 864
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 113
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
198 541
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 457
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
400 000
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
145 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 117
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 117
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
111
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

53 523
004
Реализация услуг в сфере информатизации
460 882
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
7 004 294
1
Топливо и энергетика
467 678
280
Управление индустриально-инновационного развития области
467 678
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
467 678
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
6 536 616
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 536 616
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
238 166
071
Развитие газотранспортной системы
6 298 450
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14 793 437
1
Сельское хозяйство
11 736 062
255
Управление сельского хозяйства области
11 570 279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 742
002
Поддержка семеноводства
182 689
003
Капитальные расходы государственного органа
3 980
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1 791
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
383
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
309 956
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22 137
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 701
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
138 723
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 530 651
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
2 009
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 597 665
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
204 287
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

53 523
004
Ақпараттандыру саласында қызметтерді іске асыру
460 882
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
7 004 294
1
Отын және энергетика
467 678
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
467 678
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
467 678
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
6 536 616
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 536 616
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
238 166
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
6 298 450
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14 793 437
1
Ауыл шаруашылығы
11 736 062
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 570 279
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 742
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
182 689
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 980
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1 791
018
Пестицидтерді (улыхимикаттарды) залалсыздандыру
383
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
309 956
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22 137
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 701
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
138 723
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 530 651
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
2 009
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 597 665
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
204 287
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

1 213 540
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
119 475
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
66 550
719
Управление ветеринарии области
165 783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
33 914
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 016
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 969
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
12 698
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
2 239 402,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 239 402,5
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
136 027,5
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 103 375
3
Лесное хозяйство
522 461
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
522 461
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
522 461
5
Охрана окружающей среды
147 253,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
96 489,5
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
53 915
008
Мероприятия по охране окружающей среды
12 574,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
50 764
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
50 764
6
Земельные отношения
68 258
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
68 258
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель

1 213 540
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
119 475
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
66 550
719
Облыстың ветеринария басқармасы
165 783
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 914
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 016
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 969
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялықпа спортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
12 698
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
2 239 402,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 239 402,5
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
136 027,5
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 103 375
3
Орман шаруашылығы
522 461
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
522 461
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
522 461
5
Қоршаған ортаны қорғау
147 253,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
96 489,5
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 915
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
12 574,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
30 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
50 764
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
50 764
6
Жер қатынастары
68 258
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
68 258
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

40 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
10 353
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 109 897
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
218 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
69 106
082
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
21 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
60 589
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
60 589
9
Прочие
16 872 690,3
253
Управление здравоохранения области
1 828 991
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 828 991
256
Управление координации занятости и социальных программ области
196 303
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
196 303
257
Управление финансов области
11 024 719,8
012
Резерв местного исполнительного органа области
26 136,8
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10 600 652
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
397 931
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
31 502,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов
31 502,5
261
Управление образования области
387 697
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

40 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
10 353
008
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 109 897
015
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
218 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
69 106
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
60 589
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
60 589
9
Басқалар
16 872 690,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 828 991
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 828 991
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
196 303
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
196 303
257
Облыстың қаржы басқармасы
11 024 719,8
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
26 136,8
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 600 652
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
397 931
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
31 502,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
31 502,5
261
Облыстың білім басқармасы
387 697
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

25 084
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
362 613
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
974 415
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
402 772
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
571 643
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
71 616
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 616
280
Управление индустриально-инновационного развития области
166 102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
96 893
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
69 209
285
Управление физической культуры и спорта области
1 447 997
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
86 900
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 361 097
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
743 347
092
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
537 923
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-ел бесігі"
205 424
14
Обслуживание долга
67 979
1
Обслуживание долга
67 979
257
Управление финансов области
67 979
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
64 123
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 856
15
Трансферты
28 808 697,3
1
Трансферты
28 808 697,3
257
Управление финансов области
28 808 697,3
007
Субвенции
22 588 000
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 116 015,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 297 532
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства

25 084
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
362 613
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
974 415
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
402 772
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
571 643
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
71 616
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 616
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
166 102
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 893
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
69 209
285
Облыстың дене шынықтыружәне спорт басқармасы
1 447 997
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 900
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерд іорындау
1 361 097
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
743 347
092
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
537 923
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
205 424
14
Борышқа қызмет көрсету
67 979
1
Борышқа қызмет көрсету
67 979
257
Облыстың қаржы басқармасы
67 979
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
64 123
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 856
15
Трансферттер
28 808 697,3
1
Трансферттер
28 808 697,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
28 808 697,3
007
Субвенциялар
22 588 000
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1 116 015,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 297 532
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

307 004
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
370 394
261
Управление образования области
360 588
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
296 944
037
Социальная реабилитация
63 644
2
Социальная помощь
504 480
256
Управление координации занятости и социальных программ области
504 480
003
Социальная поддержка инвалидов
504 480
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
549 178
256
Управление координации занятости и социальных программ области
471 694
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
113 732
037
елевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
254 431
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 531
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000
263
Управление внутренней политики области
19 683
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19 683
270
Управление по инспекции труда области
57 801
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57 801
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 612 492
1
Жилищное хозяйство
3 071 164
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 071 164
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 898 607
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 172 557
2
Коммунальное хозяйство
3 541 328
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 908 825
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
64 660
004
Газификация населенных пунктов
367
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения

307 004
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
370 394
261
Облыстың білім басқармасы
360 588
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
296 944
037
Әлеуметтік сауықтандыру
63 644
2
Әлеуметтiк көмек
504 480
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
504 480
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
504 480
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
549 178
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
471 694
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 732
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
254 431
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 531
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
19 683
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 683
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
57 801
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 801
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 612 492
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 071 164
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 071 164
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 898 607
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 541 328
2
Коммуналдық шаруашылық
3 541 328
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 908 825
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 660
004
Елдi мекендердi газдандыру
367
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

383 437
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 307
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 712
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
279 464
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 437 938
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий назакуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
6 565
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
285 108
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
97 092
719
Управление ветеринарии области
146 965
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
27 614
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 196
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 969
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
538 686
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
538 686
068
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
538 686
3
Лесное хозяйство
418 082
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
418 082
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
418 082
4
Рыбное хозяйство
3 000
255
Управление сельского хозяйства области
3 000
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
3 000
5
Охрана окружающей среды
69 998
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
69 998
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

383 437
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 307
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 712
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
279 464
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 437 938
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
6 565
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
285 108
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
97 092
719
Облыстың ветеринария басқармасы
146 965
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 614
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 196
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 969
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
538 686
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
538 686
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
538 686
3
Орман шаруашылығы
418 082
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
418 082
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
418 082
4
Балық шаруашылығы
3 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 000
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 000
5
Қоршаған ортаны қорғау
69 998
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
69 998
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер