О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 декабря 2019 года № 502. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2019 года № 6607. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-225, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "82 398 073,8" заменить цифрами "78 210 617,8", в том числе:
неналоговые поступления: цифры "616 597,0" заменить цифрами "766 597,0";
поступления от продажи основного капитала: цифры "14 590 000,0" заменить цифрами "10 090 000,0";
поступления трансфертов: цифры "36 308 663,9" заменить цифрами "36 471 207,9";
в подпункте 2):
затраты: цифры "75 173 362,7" заменить цифрами "75 485 906,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование: цифры "55 000,0" заменить цифрами "21 302,0", в том числе:
бюджетные кредиты: цифры "55 000,0" заменить цифрами "21 302,0";
в подпункте 4):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "7 044 711,1" заменить цифрами "2 578 409,1";
в подпункте 5):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "- 7 044 711,1" заменить цифрами "- 2 578 409,1", в том числе:

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 502 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 6607 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-225 санымен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "82 398 073,8" сандары "78 210 617,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер: "616 597,0" сандары "766 597,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "14 590 000,0" сандары "10 090 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "36 308 663,9" сандары "36 471 207,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "75 173 362,7" сандары "75 485 906,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредиттеу: "55 000,0" сандары "21 302,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер: "55 000,0" сандары "21 302,0" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "7 044 711,1" сандары "2 578 409,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану): "- 7 044 711,1" сандары "- 2 578 409,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:

поступления займов: цифры "5 655 000,0" заменить цифрами "5 621 302,0";
погашение займов: цифры "13 250 000,0" заменить цифрами "8 750 000,0".
2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

қарыздар түсімі: "5 655 000,0" сандары "5 621 302,0" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу: "13 250 000,0" сандары "8 750 000,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2 585 928,0
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
313 917,0
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
59 582,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 379 597,0
Государственная адресная социальная помощь
4 623 791,0
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7 222,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
54 852,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
89 803,0
Программа занятости
599 757,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
4 172,0
Отдел образования района (города областного значения)
3 886 493,9
Общеобразовательное обучение
3 581 056,9
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
176 037,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
129 400,0
Целевые трансферты на развитие
12 114 595,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
7 204 958,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 130 438,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 168 500,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 470 916,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
155 574,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
279 530,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 909 637,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 223 750,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
580 000,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 105 887,0
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 000 000,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 25 декабря 2019 года № 502
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
17 752 397,0
Целевые текущие трансферты
7 141 130,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2 585 928,0
Жалақысы төмен қызметкерлердің салық жүктемесінің төмендеуіне байланысты, олардың еңбек ақы мөлшерінің өсуі үшін өтемақыны өтеуге
313 917,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
59 582,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 379 597,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 623 791,0
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7 222,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
54 852,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
89 803,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
599 757,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
4 172,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
3 886 493,9
Жалпы білім беру
3 581 056,9
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
176 037,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
129 400,0
Нысаналы даму трансферттері
12 114 595,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 204 958,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 130 438,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 168 500,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 470 916,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
155 574,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
279 530,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 909 637,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 223 750,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
580 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 105 887,0
Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
2 000 000,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 502 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
17 752 397,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 141 130,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

973 091,0
Программа занятости
122 996,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50 000,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100 000,0
Государственная адресная социальная помощь
588 793,0
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
111 302,0
Отдел образования района (города областного значения)
5 453 610,0
Общеобразовательное обучение
1 499 789,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 263,0
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
216 000,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 030 419,0
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
251 987,0
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
202 552,0
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
228 600,0
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
12 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 703,0
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 703,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 000,0
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
1 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
639 526,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
583 447,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
56 079,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
70 000,0
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
70 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
200,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200,0
Целевые трансферты на развитие

973 091,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
122 996,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50 000,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
100 000,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
588 793,0
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
111 302,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5 453 610,0
Жалпы білім беру
1 499 789,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 263,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
216 000,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
3 030 419,0
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
251 987,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
202 552,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
228 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
12 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 703,0
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 703,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 000,0
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
639 526,0
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
583 447,0
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
56 079,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
70 000,0
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
70 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
200,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
200,0
Нысаналы даму трансферттері