О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 246 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2019 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июля 2019 года № 6306. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 246 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-173, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 257 391,0" заменить цифрами "5 238 184,0";
поступления трансфертов
цифры "4 333 085,0" заменить цифрами "4 313 878,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 261 759,4" заменить цифрами "5 242 552,4".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

Аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2019–2021 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 300 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 6306 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2019-2021 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-173 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 257 391,0" сандары "5 238 184,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"4 333 085,0" сандары "4 313 878,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 261 759,4" сандары "5 242 552,4" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата А.А. Дошаев
Секретарь Айтекебийского районного маслихата Е.Б. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 22 июля 2019 года № 300
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 246
Айтекебийский районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2019 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ

3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы А.А. Дошаев
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы Е.Б. Таңсықбаев
2019 жылғы 22 шілдедегі № 300
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне қосымша
2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

2422,6
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2422,6
9
Прочие услуги в области образования
139603,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
139603,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20719,5
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
24625,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48022,6
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
977,8
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7557,9
023
Медотическая работа
15150,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16550,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
439815,4
1
Социальное обеспечение
173728,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173728,0
005
Государственная адресная социальная помощь
173728,0
2
Социальная помощь
240600,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1140,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1140,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
239460,0
002
Программа занятости
142811,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20831,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30564,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии индивидуальной программой реабилитации инвалида
20897,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24357,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25487,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25487,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2422,6
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2422,6
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
139603,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
139603,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20719,5
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24625,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48022,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
977,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7557,9
023
Әдістемелік жұмыс
15150,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16550,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
439815,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
173728,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173728,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
173728,0
2
Әлеуметтiк көмек
240600,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1140,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1140,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
239460,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
142811,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20831,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30564,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
20897,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24357,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25487,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25487,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер