О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 246 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2019 - 2021 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 2 октября 2019 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 октября 2019 года № 6410. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 246 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-173, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 238 184,0" заменить цифрами " 5 521 095,8";
неналоговые поступления
цифры "3 431,0" заменить цифрами "3 481,0";
поступления трансфертов
цифры "4 313 878,0" заменить цифрами "4 596 739,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 242 552,4" заменить цифрами "5 525 464,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2019 – 2021 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 қазандағы № 318 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қазанда № 6410 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2019-2021 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-173 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 238 184,0" сандары "5 521 095,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"3 431,0" сандары "3 481,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"4 313 878,0" сандары "4 596 739,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 242 552,4" сандары "5 525 464,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Айтекебийского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата С. Б. Биртаева
Временно исполняющий полномочия секретаря Айтекебийского районного маслихата Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 2 октября 2019 года № 318
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного маслихата

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрайымы С. Б. Биртаева
Әйтеке би аудандық мәслихат хатшысының уақытша өкілеттігін атқарушы Б. Д. Сейлханов
2019 жылғы 2 қазандағы № 318
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
шешіміне қосымша