О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 229 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 апреля 2019 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 апреля 2019 года № 6075
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 229 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-198, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "40 598" заменить цифрами "57 880";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "36 151" заменить цифрами "53 433";
в подпункте 2):
затраты
цифры "40 598" заменить цифрами "58 454,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифра "0" заменить цифрами "-574,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифра "0" заменить цифрами "574,3";
в пункте 4:
дополнить подпунктами 1) и 2) следующего содержания:
1) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 3 282 тысяч тенге;
2) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 2 800 тысяч тенге;
на капитальные расходы государственного органа - 4000 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов - 7200 тысяч тенге.

Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 229 "2019-2021 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 252 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 6075 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 229 "2019-2021 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-198 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"40 598" сандары "57 880" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"36 151" сандары "53 433" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"40 598" сандары "58 454,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"0" саны "-574,3" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"0" саны "574,3" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта келесідей мазмұндағы 1) және 2) тармақшалармен толықтырылсын:
1) 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 3 282 мың теңге;
2) 2019 жылға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге -2 800 мың теңге;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына - 4000 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға -7200 мың теңге.

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;