О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 231 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 апреля 2019 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 апреля 2019 года № 6077. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 231 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-197, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "49 088" заменить цифрами "50 273";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "45 771" заменить цифрами "46 956";
в подпункте 2):
затраты
цифры "49 088" заменить цифрами "52 509,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифра "0" заменить цифрами "-2 236,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифра "0" заменить цифрами "2 236,8";
в пункте 4:
дополнить подпунктом 1) следующего содержания:

Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 231 "2019-2021 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 254 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 6077 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 231 "2019-2021 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-197 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"49 088" сандары "50 273" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"45 771" сандары "46 956" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"49 088" сандары "52 509,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"0" саны "-2 236,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"0" саны "2 236,8" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
келесідей мазмұндағы 1) тармақшамен толықтырылсын:

1) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 1 185 тысяч тенге.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1) 2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер:
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 1 185 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.