О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 228 "Об утверждении бюджета города Алга на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 апреля 2019 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 апреля 2019 года № 6078. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьи 104 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 228 "Об утверждении бюджета города Алга на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-195, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "379 204" заменить цифрами "507 220";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "313 600" заменить цифрами "441 616";
в подпункте 2):
затраты
цифры "379 204" заменить цифрами "520 498,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифра "0" заменить цифрами "-13 278,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифра "0" заменить цифрами "13 278,7";
в пункте 5:
в абзаце втором: цифры "9 465" заменить цифрами "29 804";
в пункте 6:
в абзаце втором: цифры "123 776" заменить цифрами "173 776";
в пункте 7:
дополнить абзацами следующего содержания:

Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 228 "2019-2021 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 251 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 6078 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 104 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 228 "2019-2021 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-195 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында :
кірістер
"379 204" сандары "507 220" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"313 600" сандары "441 616" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"379 204" сандары "520 498,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"0" саны "-13 278,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (пофицитін пайдалану)
"0" саны "13 278,7" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта: "9 465" сандары "29 804" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта: "123 776" сандары "173 776" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
келесідей абзацтармен толықтырылсын:

на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 41 566 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 16 000 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 41 566 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 16 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата К. Нургалиев
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 4 апреля 2019 года № 251

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К. Нургалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 251 шешіміне қосымша