О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2019 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 мая 2019 года № 6167
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-192, опубликованное 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 350 270" заменить цифрами "8 081 960,6";
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "5 512 562" заменить цифрами "7 244 252,6";
в подпункте 2):
затраты
цифры "6 355 376,4" заменить цифрами "8 084 351,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-100 613,4" заменить цифрами "- 97 897,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "100 613,4" заменить цифрами "97 897,8";
в пункте 7:
в абзаце втором: цифры "75 752" заменить цифрами "617 620";
в абзаце пятом: цифры "14 991" заменить цифрами "15 102";
в абзаце шестом: цифры "29 565" заменить цифрами "60 749";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 576 332 тысяч тенге";
девятый, десятый, одиннадцатый, двенадцатый, тринадцатый и четырнадцатый абзацы исключить;
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 485 942 тысяч тенге;
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей – 22 000 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 26 311 тысяч тенге";
пункт 8:
дополнить абзацами следующего содержания:

Алға аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 267 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 6167 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-192 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"6 350 270" сандары "8 081 960,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "5 512 562" сандары "7 244 252,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 355 376,4" сандары "8 084 351,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-100 613,4" сандары "-97 897,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "100 613,4" сандары "97 897,8" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта: "75 752" сандары "617 620" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта: "14 991" сандары "15 102" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта: "29 565" сандары "60 749" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 576 332 мың теңге"
тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші және он төртінші абзацтар алып тасталсын:
және келесідей абзацтармен толықтырылсын:
"бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 485 942 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға – 22 000 мың теңге;
азаматтық мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 26 311 мың теңге";
8 тармақ:
келесідей абзацтармен толықтырылсын:

на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 470 680 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 345 726 тысяч тенге;
в пункте 9:
в абзаце третьем: цифры "792 669" заменить цифрами "492 669";
в пункте 10:
в абзаце втором: цифры "31 855" заменить цифрами "158 902";
в абзаце третьем: цифры "42 241" заменить цифрами "18 802";
в абзаце четвертом: цифры "17 200" заменить цифрами "17 937";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 56 459 тысяч тенге;

коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 470 680 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 345 726 мың теңге;
9 тармақта:
үшінші абзацта: "792 669" сандары "492 669" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
екінші абзацта "31 855" сандары "158 902" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта: "42 241" сандары "18 802" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта: "17 200" сандары "17 937" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 56 459 мың теңге;

на развитие транспортной инфраструктуры – 38 628 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

көлік инфрақұрылымын дамытуға – 38 628 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді.
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

7575
006
Оказание жилищной помощи
7719
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96199
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20620
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36831
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26927
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24954
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24843
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19222
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2029
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3592
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
981855,7
1
Жилищное хозяйство
949665,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1300
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1000
464
Отдел образования района (города областного значения)
36789
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
36789
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
910576,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
532047,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
356529
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
22000
2
Коммунальное хозяйство
28217
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9415
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9315
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов

7575
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7719
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96199
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
20620
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
36831
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26927
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24954
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24843
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19222
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2029
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3592
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
111
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
981855,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
949665,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1300
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
36789
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
36789
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
910576,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
532047,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
356529
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
22000
2
Коммуналдық шаруашылық
28217
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9415
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9315
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту