О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2019 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 апреля 2019 года № 6087. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-199, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "59 936" заменить цифрами "66 699,0";
поступления трансфертов – цифры "57 255" заменить цифрами "64 018,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "59 936" заменить цифрами "66 699,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 223 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 6087 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-199 санымен тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "59 936" сандары "66 699,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "57 255" сандары "64 018,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "59 936" сандары "66 699,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе маслихата Байганинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Т. Шәудір
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 8 апреля 2019 года № 223
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 206
Бюджет Кызылбулакского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Т. Шәудір
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 223 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 206 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР