О признании утратившим силу решения Байганинского районного маслихата от 20 марта 2018 года № 142 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2019 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 декабря 2019 года № 6617
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байганинского районного маслихата от 20 марта 2018 года № 142 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-165, опубликованное 16 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
К. Табынбаева
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев

Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 142 "Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 285 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 6617 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 142 "Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-165 тіркелген, 2018 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
К. Табынбаева
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев