О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 197 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2019 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2019 года № 6034
В соответствии статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 197 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-205, 1 февраля 2019 года опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "51 672" заменить цифрами "56 765";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "48 621" заменить цифрами "53 714";
в подпункте 2):
затраты цифры "51 672" заменить цифрами "57 117,1";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "0" заменить цифрами "-352,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) цифры "0" заменить цифрами "352,1";
в пункте 5:
дополнить абзацем следующего содержания:
"4 013 тысяч тенге- на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;".
в пункте 6:
дополнить абзацем следующего содержания:
"1 080 тысяча тенге - на установку камер видеонаблюдения в детских дошкольных учреждениях.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 197 "2019-2021 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 214 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6034 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 197 "2019-2021 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-205 тіркелген, 2019 жылы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында :
кірістер "51 672" сандары "56 765" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде :
трансферттер түсімі "48 621" сандары "53 714" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "51 672" сандары "57 117,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "0" сандары "-352,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" сандары "352,1" сандарымен ауыстырылсын;
5- тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге-4 013 мың теңге;".
6- тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдарына бейнебақылау орнатуға - 1 080 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
О. Нурмаганбет
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Косаяков

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
О. Нұрмағанбет
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов