О внесений изменений и дополнения в решение Иргизского районного маслихата от 4 января 2019 года № 196 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 24 мая 2019 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 мая 2019 года № 6212
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 4 января 2019 года № 196 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-204, опубликованное 1 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "91 560" заменить цифрами "99 112";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "87 812" заменить цифрами "95 364";
в подпункте 2):
затраты – цифры "92 366,2" заменить цифрами "99 918,2";
в пункте 4-1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"15 229 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"1 535 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 196 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 231 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 6212 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9–1, 109-1 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 196 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-204 тіркелген, 2019 жылы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "91 560" сандары "99 112" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде :
трансферттер түсімі – "87 812" сандары "95 364" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "92 366,2" сандары "99 918,2" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 15 229 мың теңге;";
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге - 1 535 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.

3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.