О внесении изменений и дополнений в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2019 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2019 года № 6303. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-188, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 997 755,0 тысяч тенге;
налоговые поступления - 418 351,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 12 264,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 555 840,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 066 591,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 89 171,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты - 106 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 16 879,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -158 007,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 007,0 тысяча тенге";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "28 026,0" заменить цифрами "28 226,0";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "58 062,0" заменить цифрами "62 992,0";
в абзаце седьмом:
цифры "2 200,0" заменить цифрами "6 700,0";
в абзаце двенадцатом:
цифры "12 898,0" заменить цифрами "20 604,0";
в абзаце тринадцатом:
цифры "9 000,0" заменить цифрами "8 000,0";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 4 000,0 тысяч тенге";
"на капитальные расходы организаций культуры – 1 000,0 тысяч тенге".

Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 235 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 6303 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-188 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 997 755,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 418 351,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12 264,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 11 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5 555 840,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 066 591,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 89 171,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 106 050,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 16 879,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -158 007,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 007,0 мың теңге";
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"28 026,0" сандары "28 226,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"58 062,0" сандары "62 992,0" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"2 200,0" сандары "6 700,0" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"12 898,0" сандары "20 604,0" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"9 000,0" сандары "8 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 4 000,0 мың теңге";
"мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына – 1 000,0 мың теңге".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімге қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С. Мендигарин
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 22 июля 2019 года № 235
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 195
Кобдинский районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Категория
Подкласс
І. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С. Мендігарин
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 235 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қобда аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер