О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 04 января 2019 года № 207 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 5 августа 2019 года № 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 августа 2019 года № 6342. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 207 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-189, опубликованное 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "172 408,0" заменить цифрами "180 601,6";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "152 408,0" заменить цифрами "160 601,6";
в подпункте 2):
затраты - цифры "173 230,2" заменить цифрами "181 423,8";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "46 450,0" заменить цифрами "47 743,6";
в пункте 5-1:
в абзаце втором:
цифры "19 457,0" заменить цифрами "26 357,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 207 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 тамыздағы № 248 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 тамызда № 6342 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 207 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-189 тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "172 408,0" сандары "180 601,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша – "152 408,0" сандары "160 601,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "173 230,2" сандары "181 423,8" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"46 450,0" сандары "47 743,6" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
екінші абзацта:
"19 457,0" сандары "26 357,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж. Атамұратова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев