О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 207 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2019 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 декабря 2019 года № 6557. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 207 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-189, опубликованное 23 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "180 601,6" заменить цифрами "180 998,3";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "160 601,6" заменить цифрами "160 998,3";
в подпункте 2):
затраты – цифры "181 423,8" заменить цифрами "181 820,5";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "47 743,6" заменить цифрами "47 240,3";
в пункте 5-1:
в абзаце втором:
цифры "26 357,0" заменить цифрами "27 257,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 207 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 268 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 6557 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 207 "2019-2021 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-189 тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "180 601,6" сандары "180 998,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша – "160 601,6" сандары "160 998,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "181 423,8" сандары "181 820,5" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"47 743,6" сандары "47 240,3" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
екінші абзацта:
"26 357,0" сандары "27 257,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Ж. Атамуратова
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 4 января 2019 года № 207
Приложение 1 к решению Кобдинский районный маслихат от 10 декабря 2019 года № 268
Бюджет Кобдинского сельского округа на 2019 год.
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Атамуратова
Қобдау аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихаты 2019 жылғы 10 желтоқсаны № 268 шешіміне 1-қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 207 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Қобда ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер