О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2019 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2019 года № 6513. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-208, опубликованное 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "7 555 215" заменить цифрами "7 149 510,8", в том числе:
налоговые поступления – цифры "613 156" заменить цифрами "625 156";
неналоговые поступления – цифры "15 074" заменить цифрами "3 086,3";
поступления трансфертов – цифры "6 907 985" заменить цифрами "6 502 268,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "7 633 629,1" заменить цифрами "7 227 924,9";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "307 000" заменить цифрами "337 000";
в абзаце четвертом:
цифры "10 881" заменить цифрами "10 837,5";
в абзаце пятом:
цифры "9 319" заменить цифрами "9 080";
в абзаце шестом:
цифры "76 986" заменить цифрами "68 371";
в абзаце седьмом:
цифры "607 322" заменить цифрами "502 922";
в абзаце восьмом:
цифры "139 655" заменить цифрами "105 012";
в абзаце девятом:
цифры "532 905" заменить цифрами "439 362";
в абзаце двенадцатом:
цифры "228 584" заменить цифрами "232 268";
в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "168 380" заменить цифрами "179 284";
в абзаце четвертом:
цифры "91 508" заменить цифрами "82 662";
в абзаце восьмом:
цифры "56 121" заменить цифрами "49 074";
в абзаце девятом:
цифры "3 086" заменить цифрами "140";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "15 651" заменить цифрами "6 451";
в абзаце двенадцатом:
цифры "118 905" заменить цифрами "80 138";
в абзаце тринадцатом:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 328 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 6513 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-208 тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "7 555 215" сандары "7 149 510,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер – "613 156" сандары "625 156" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "15 074" сандары "3 086,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "6 907 985" сандары "6 502 268,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "7 633 629,1" сандары "7 227 924,9" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"307 000" сандары "337 000" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"10 881" сандары "10 837,5" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"9 319" сандары "9 080" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"76 986" сандары "68 371" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"607 322" сандары "502 922" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"139 655" сандары "105 012" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"532 905" сандары "439 362" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"228 584" сандары "232 268" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
үшінші абзацта:
"168 380" сандары "179 284" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"91 508" сандары "82 662" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"56 121" сандары "49 074" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"3 086" сандары "140" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"15 651" сандары "6 451" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"118 905" сандары "80 138" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:

цифры "70 000" заменить цифрами "485";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "106 848" заменить цифрами "71 848";
в абзаце двадцать втором:
цифры "14 050" заменить цифрами "18 550";
в абзаце двадцать третьем:
цифры "6 000" заменить цифрами "4 000".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

"70 000" сандары "485" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"106 848" сандары "71 848" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта:
"14 050" сандары "18 550" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацта:
"6 000" сандары "4 000" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

7 164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
7 109
004
Капитальные расходы государственного органа
55
9
Прочие
588 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 093
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11 093
452
Отдел финансов района (города областного значения)
57 004
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
103
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий"
52 354
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
128 974
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
128 974
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
275 923
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
275 923
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
115 006
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
671
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
114 335
14
Обслуживание долга
46,3
1
Обслуживание долга
46,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
46,3
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
46,3
15
Трансферты
368 198,3
1
Трансферты
368 198,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
368 198,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
54,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

7 164
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 109
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55
9
Басқалар
588 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 093
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 093
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
57 004
012
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
103
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 354
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
128 974
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128 974
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
275 923
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
275 923
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
115 006
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
671
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
114 335
14
Борышқа қызмет көрсету
46,3
1
Борышқа қызмет көрсету
46,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
46,3
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
46,3
15
Трансферттер
368 198,3
1
Трансферттер
368 198,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
368 198,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
54,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер