О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 4 января 2019 года № 225 "Об утверждении бюджета Сарыжарского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2019 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 декабря 2019 года № 6566. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 4 января 2019 года № 225 "Об утверждении бюджета Сарыжарского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-213, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "105 598" заменить цифрами "105 232";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "100 444" заменить цифрами "100 078";
в подпункте 2):

Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 334 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 6566 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-213 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "105 598" сандары "105 232" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "100 444" сандары "100 078" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

затраты – цифры "106 897" заменить цифрами "106 531".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
А. Аткиев
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение к решению Мартукский районный маслихат от 12 декабря 2019 года № 334
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 4 января 2019 года № 225
Бюджет Сарыжарского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

шығындар – "106 897" сандары "106 531" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Аткиев
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов
Мәртөк аудандық мәслихаты 2019 жылғы 12 желтоқсаны
№ 334 шешіміне қосымша
Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 225 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кірістер