О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 277 "Об утверждении бюджета села Мугалжар на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 28 марта 2019 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2019 года № 6048. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 277 "Об утверждении бюджета села Мугалжар на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-236, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "55 589,0" заменить цифрами "93 978,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "53 329,0" заменить цифрами "91 718,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "55 589,0" заменить цифрами "94 839,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "- 861,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "861,4";
дополнить указанное решение пунктами 6-1, 6-2 следующего содержания:
"6-1. На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 6 292,0 тысяч тенге.
6-2. Учесть, в бюджете села Мугалжар на 2019 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета 32 097,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Д. Мурзатаев
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 277 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар ауылы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 304 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 6048 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 277 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар ауылы бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-236 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "55 589,0" сандары "93 978,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "53 329,0" сандары "91 718,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "55 589,0" сандары "94 839,4" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "0,0" сандары "- 861,4" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "0,0" сандары "861,4" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1, 6-2 тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. Ең төменгі жалақының мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекеленген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 6 292,0 мың теңге.
6-2. 2019 жылға арналған Мұғалжар ауылы бюджетіне аудандық бюджеттен 32 097,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Мұрзатаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының