О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18 июля 2019 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2019 года № 6291. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-227, опубликованное 11 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "14 343 589,0" заменить цифрами "14 421 884,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "4 516 253,0" заменить цифрами "4 594 548,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "14 378 404,0" заменить цифрами "14 456 699,0";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - "138 743,0" заменить цифрами "-204 273,5";
в том числе:
погашение бюджетных кредитов - "184 193,0" заменить цифрами "249 723,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "103 928,0" заменить цифрами "169 458,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– цифры "103 928,0" заменить цифрами "-169 458,5";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "363 889,0" заменить цифрами "339 629,0";
в пункте 8:
в подпункте 6):
цифры "32 699,0" заменить цифрами "26 569,0";
в подпункте 7):
цифры "16 600,0" заменить цифрами "21 000,0";
в подпункте 9):
цифры "36 334,0" заменить цифрами "22 334,0";
в подпункте 14):
цифры "10 000,0" заменить цифрами "11 300,0";
в подпункте 16):
цифры "210 000,0" заменить цифрами "170 298,0";
дополнить подпунктами 22), 23) следующего содержания:
"22) на капитальные расходы организаций культуры – 1 500,0 тысяч тенге;
23) на выплату государственной адресной социальной помощи – 10 000,0 тысяч тенге.";
в пункте 9:
в подпункте 9):
цифры "30 000,0" заменить цифрами "35 000,0";
в подпункте 10):

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 331 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 6291 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтың актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-227 тіркелген, 2019 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "14 343 589,0" сандары "14 421 884,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "4 516 253,0" сандары "4 594 548,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "14 378 404,0" сандары "14 456 699,0" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру- "138 743,0" сандары "-204 273,5" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - "184 193,0" сандары "249 723,5" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "103 928,0" сандары "169 458,5" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "103 928,0" сандары "-169 458,5" сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшасында:
"363 889,0" сандары "339 629,0" сандарына ауыстырылсын;
8 тармақта:
6) тармақшасында:
"32 699,0" сандары "26 569,0" сандарына ауыстырылсын;
7) тармақшасында:
"16 600,0" сандары "21 000,0" сандарына ауыстырылсын;
9) тармақшасында:
"36 334,0" сандары "22 334,0" сандарына ауыстырылсын;
14) тармақшасында:
"10 000,0" сандары "11 300,0" сандарына ауыстырылсын;
16) тармақшасында:
"210 000,0" сандары "170 298,0" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 22), 23) тармақшалармен толықтырылсын:
"22) мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына – 1 500,0 мың теңге;
23) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 10 000,0 мың теңге.";
9 тармақта:
9) тармақшасында:
"30 000,0" сандары "35 000,0" сандарына ауыстырылсын;
10) тармақшасында:

цифры "139 382,0" заменить цифрами "239 382,0";
дополнить подпунктами 14), 15), 16), 17) следующего содержания:
"14) на разработку проектно-сметной документации на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса, расположенного по проспекту Победы в городе Кандыагаш – 4 480,0 тысяч тенге;
15) на разработку проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Шенгельши - 200,0 тысяч тенге;
16) на разработку проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Кожасай - 200,0 тысяч тенге;
17) на строительство автомобильной дороги по улице Амангельди в городе Кандыагаш – 34 677,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата Г. Жумабаева
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата

"139 382,0" сандары "239 382,0" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 14), 15), 16), 17) тармақшалармен толықтырылсын:
"14) Мұғалжар ауданының Қандыағаш қаласындағы Жеңіс даңғылында орналасқан спорт-сауықтыру кешенінің құрылысына сметалық-жобалау құжаттамаларын әзірлеуге - 4 480,0 мың теңге;
15) Шенгелші ауылындағы су жүйелері мен имараттарының құрылысына сметалық-жобалау құжаттамаларын әзірлеуге - 200,0 мың теңге;
16) Қожасай ауылындағы су жүйелері мен имараттарының құрылысына сметалық-жобалау құжаттамаларын әзірлеуге - 200,0 мың теңге;
17) Қандыағаш қаласының Амангелді көшесінің көлік жолдарының құрылысына – 34 677,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Жұмабаева
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының

604 845,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
604 845,0
002
Программа занятости
351 181,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 625,0
006
Оказание жилищной помощи
6 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100 200,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48 565,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38 971,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 303,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56 264,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 264,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 633,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 200,0
021
Капитальные расходы государственного органа
51,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 000,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 329,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 758 613,0
1
Жилищное хозяйство
1 047 292,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 650,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
13 650,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
100 000,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
928 642,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

604 845,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
604 845,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
351 181,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 625,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100 200,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48 565,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
38 971,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 303,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56 264,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 264,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 633,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 200,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 000,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 329,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
51,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 758 613,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 047 292,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 650,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
13 650,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
100 000,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
100 000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
928 642,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

от 24 декабря 2018 года № 261
Бюджетные программы аппаратов акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2019 год
№ п/н
наименование городских, сельских округов
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
1
Ащесайский сельский округ

2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261
шешіміне 5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімдері аппараттарының 2019 жылға бюджеттік бағдарламалары
№ р/н
қалалық, ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
1
Ащысай ауылдық округі