О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 25 ноября 2019 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 ноября 2019 года № 6501. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-227, опубликованное 11 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "14 421 884,0" заменить цифрами "14 372 522,9";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "9 259 876,0" заменить цифрами "9 449 915,0";
неналоговые поступления - цифры "541 260,0" заменить цифрами "328 171,0";
поступления от продажи основного капитала - цифры "26 200,0" заменить цифрами "49 250,0";
поступления трансфертов - цифры "4 594 548,0" заменить цифрами 4 545 186,9";
в подпункте 2):
затраты – цифры "14 456 699,0" заменить цифрами "14 407 337,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - "-204 273,5" заменить цифрами "-210 949,5";
в том числе:
бюджетные кредиты - "45 450,0" заменить цифрами "38 774,0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "169 458,5" заменить цифрами "176 134,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "-169 458,5" заменить цифрами "-176 134,5";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в районном бюджете поступление целевых трансфертов из Национального фонда:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи - 291 740,0 тысяч тенге;
2) на краткосрочное профессиональное обучение - 74 850,0 тысяч тенге;
3) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, малообеспеченных семей, малообеспеченных семей воспитывающих детей инвалидов - 30 300,0 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 1):

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 359 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 6501 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-227 тіркелген, 2019 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "14 421 884,0" сандары "14 372 522,9" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "9 259 876,0" сандары "9 449 915,0" сандарына ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "541 260,0" сандары "328 171,0" сандарына ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - "26 200,0" сандары "49 250,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "4 594 548,0" сандары "4 545 186,9" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "14 456 699,0" сандары "14 407 337,9" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "-204 273,5" сандары "-210 949,5" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - "45 450,0" сандары "38 774,0" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "169 458,5" сандары "176 134,5" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "-169 458,5" сандары "-176 134,5" сандарына ауыстырылсын.
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Ұлттық қордан аудандық бюджетке нысаналы трансферттердің түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 291 740,0 мың теңге;
2) қысқа мерзімді кәсіптік оқуға – 74 850,0 мың теңге;
3) жастарға, аз қамтылған отбасыларға, мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған аз қамтамасыз етілген отбасыларға жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге – 30 300,0 мың теңге.";
6 тармақта:
1) тармақшасында:

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата А. Жукашев
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение 1
к решению Мугалжарского районного маслихата
от 25 ноября 2019 года № 359
Приложение 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Жукашев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 қарашадағы № 359 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының

005
Государственная адресная социальная помощь
847 599,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 178,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 178,0
2
Социальная помощь
706 472,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
706 472,9
002
Программа занятости
459 031,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 225,0
006
Оказание жилищной помощи
3 100,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102 600,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
47 476,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34 737,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 303,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 269,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 269,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 038,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 800,0
021
Капитальные расходы государственного органа
51,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 000,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 329,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 322 477,5
1
Жилищное хозяйство
1 009 615,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 622,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12 622,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
100 000,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
847 599,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 178,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 178,0
2
Әлеуметтiк көмек
706 472,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
706 472,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
459 031,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 225,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 100,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102 600,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
47 476,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
34 737,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 303,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 269,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 269,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 038,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 800,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 000,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 329,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
51,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 322 477,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 009 615,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 622,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
12 622,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
100 000,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объек-тілерін жөндеу