О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 277 "Об утверждении бюджета села Мугалжар на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2019 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2019 года № 6529. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 277 "Об утверждении бюджета села Мугалжар на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-236, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы- цифры "94 572,0" заменить цифрами"94 736,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "92 312,0" заменить цифрами "92 476,0";
в подпункте 2):
затраты- цифры "95 433,4" заменить цифрами "95 597,4";
в пункте 6-1:
цифры "10 169,0" заменить цифрами "10 272,0";
в пункте 6-3:
цифры "920,0" заменить цифрами "981,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата А. Жукашев
Секретарь Мугалжарского районного маслихата Р. Мусенова
Приложение
к решению Мугалжарского
районного маслихата

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 277 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар ауылы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 370 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 6529 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 277 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар ауылы бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-236 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "94 572,0" сандары "94 736,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "92 312,0" сандары "92 476,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "95 433,4" сандары "95 597,4" сандарына ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
"10 169,0" сандары "10 272,0" сандарына ауыстырылсын;
6-3 тармақта:
"920,0" сандары "981,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Жукашев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының