О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 274 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2019 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2019 года № 6532. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 274 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-233, опубликованное 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "71 306,0" заменить цифрами "72 447,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "67 970,0" заменить цифрами "69 111,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "72 279,1" заменить цифрами "73 420,1";
в пункте 5-1:
цифры "4 925,0" заменить цифрами "6 019,0";
в пункте 5-3:
цифры "862,0" заменить цифрами "909,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 274 "2019-2021 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 367 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 6532 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжараудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 274 "2019-2021 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-233 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "71 306,0" сандары "72 447,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "67 970,0" сандары "69 111,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "72 279,1" сандары "73 420,1" сандарына ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
"4 925,0" сандары "6 019,0" сандарына ауыстырылсын;
5-3 тармақта:
"862,0" сандары "909,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.