О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2019 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2019 года № 6573. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-227, опубликованное 11 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "14 372 522,9" заменить цифрами "14 394 982,9";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "9 449 915,0" заменить цифрами "9 763 615,0";
неналоговые поступления - цифры "328 171,0" заменить цифрами "14 471,0";
поступления трансфертов - цифры "4 545 186,9" заменить цифрами "4 567 646,9";
в подпункте 2):
затраты – цифры "14 407 337,9" заменить цифрами "14 429 797,9";
в пункте 5-1:
в подпункте 1):
цифры "291 740,0" заменить цифрами "309 240,0";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "446 629,0" заменить цифрами "449 810,0";
в пункте 8:
в подпункте 23):
цифры "79 276,0" заменить цифрами "81 776,0";
в пункте 9:
в подпункте 5):
цифры "64 293,0" заменить цифрами "63 572,0".
2. Приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
А. Жукашев
Cекретарь Мугалжарского районного маслихата
Р. МУСЕНОВА
Приложение 1 к решению
маслихат Мугалжарского района
от 19 декабря 2019 года № 372
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 261
Мугалжарский районный бюджет на 2019 год
категория
класс
подкласс
наименование
сумма (тысяч тенге)

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 372 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 6573 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261 "2019-2021 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтың актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-227 тіркелген, 2019 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "14 372 522,9" сандары "14 394 982,9" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "9 449 915,0" сандары "9 763 615,0" сандарына ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "328 171,0" сандары "14 471,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "4 545 186,9" сандары "4 567 646,9" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "14 407 337,9" сандары "14 429 797,9" сандарына ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
1) тармақшасында:
"291 740,0" сандары "309 240,0" сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшасында:
"446 629,0" сандары "449 810,0" сандарына ауыстырылсын;
8 тармақта:
23) тармақшасында:
"79 276,0" сандары "81 776,0" сандарына ауыстырылсын;
9 тармақта:
5) тармақшасында:
"64 293,0" сандары "63 572,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
А. Жукашев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Р. МУСЕНОВА
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 19 желтоқсаны
№ 372 шешіміне 1 қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 261 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті
санаты
сыныбы
кіші сыныбы
атауы
сомасы (мың теңге)

706 813,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
706 813,9
002
Программа занятости
459 031,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 566,0
006
Оказание жилищной помощи
3 100,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102 600,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
47 476,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34 737,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 303,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 791,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 791,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 560,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 800,0
021
Капитальные расходы государственного органа
51,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 000,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 329,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 321 196,5
1
Жилищное хозяйство
1 008 894,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 622,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12 622,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
100 000,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
891 272,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

706 813,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
706 813,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
459 031,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 566,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 100,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102 600,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
47 476,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
34 737,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 303,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 791,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 791,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 560,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 800,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 000,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 329,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
51,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 321 196,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 008 894,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 622,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
12 622,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
100 000,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
100 000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
891 272,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

373 674,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
373 674,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
51 952,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
28 547,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
233 170,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
8 365,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 380,0
023
Методическая работа
21 316,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 944,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
543 226,0
1
Социальное обеспечение
21 572,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 572,0
005
Государственная адресная социальная помощь
21 572,0
2
Социальная помощь
482 179,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
482 179,0
002
Программа занятости
293 929,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 991,0
006
Оказание жилищной помощи
6 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36 949,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 148,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 162,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39 475,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 475,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38 542,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600,0

373 674,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
373 674,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 952,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
28 547,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
233 170,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
8 365,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 380,0
023
Әдістемелік жұмыс
21 316,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 944,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
543 226,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
21 572,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 572,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 572,0
2
Әлеуметтiк көмек
482 179,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
482 179,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
293 929,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 991,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36 949,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
18 148,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 162,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39 475,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 475,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 542,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0