О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019 –2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 мая 2019 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2019 года № 6152. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 303 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-233, опубликованное 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "5 653 964" заменить цифрами "6 435 560";
неналоговые поступление – цифры "873 103" заменить цифрами "573 103";
поступления трансфертов – цифры "2 218 808" заменить цифрами "3 300 404";
в подпункте 2):
затраты – цифры "5 675 295" заменить цифрами "6 454 044,7";
в подпункте 5):
дефицит бюджета – "- 88 703" заменить цифрами "- 85 856,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета – "88 703" заменить цифрами "85 856,7";
в пункте 6:
во втором абзаце:
цифры "32 500" заменить цифрами "231 470";
в шестом абзаце:
цифры "34 908" заменить цифрами "63 188";
в седьмом абзаце:
цифры "234 180" заменить цифрами "537 298";
девятый, десятый, одиннадцатый, двенадцатый, тринадцатый, четырнадцатый абзацы исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 400 000 тысяч тенге;
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей – 16 500 тысяч тенге;
реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" – 88 164 тысяч тенге;
повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 31 165 тысяч тенге;
в пункте 7:
дополнить абзацем следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019 –2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 344 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 6152 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 303 "2019–2021 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-233 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –"5 653 964" сандары "6 435 560" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "873 103" сандары "573 103" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "2 218 808" сандары "3 300 404" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "5 675 295" сандары "6 454 044,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы – "- 88 703" сандары "- 85 856,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру – "88 703" сандары "85 856,7" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"32 500" сандары "231 470" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"34 908" сандары "63 188" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"234 180" сандары "537 298" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші абзацтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 400 000 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 16 500 мың теңге;
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 88 164 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 31 165 мың теңге;
7 тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 115 595 тысяч тенге;
в пункте 9:
в тринадцатом абзаце:
цифры "50 000" заменить цифрами "0";
дополнить абзацем следующего содержания:
на общеобразовательное обучение – 300 000 тысяч тенге;
в пункте 10:
во втором абзаце:
цифры "29 044" заменить цифрами "63 158";
дополнить абзацем следующего содержания:
на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 12 844 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе Темирского районного маслихата.

коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға – 115 595 мың теңге;
9 тармақта:
он үшінші абзацта:
"50 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
жалпы білім беруге – 300 000 мың теңге;
10 тармақта:
екінші абзацта:
"29 044" сандары "63 158" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға – 12 844 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.