О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2019-2021 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2019 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 марта 2019 года № 6017. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 ЗаконаРеспублики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-11-155, опубликованное 4 января 2019 году в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 129 983" заменить цифрами "4 226 665";
поступления трансфертов
цифры "3 808 879" заменить цифрами "3 905 561";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 129 983" заменить цифрами "4 237 696";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-50 157" заменить цифрами "-61 188";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "50 157" заменить цифрами "61 188";
в пункте 7:
в абзаце восьмом:
цифры "138 401" заменить цифрами "195 088";
в пункте десятом:
в абзаце третьем:
цифры "29 032" заменить цифрами "32 888";
в абзаце четвертом:
цифры "7 855" заменить цифрами "20 456";
в абзаце одинадцатом:
цифры "6 519" заменить цифрами "13 038";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"3 300 тысяч тенге – на оснащение кабинетов начальной военной подготовки общеобразовательных школ;
4 200 тысяч тенге – на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации;
3 000 тысяч тенге – на создание центра распространения знаний.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 275 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 6017 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-155 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 129 983" сандары "4 226 665" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 808 879" сандары "3 905 561" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 129 983" сандары "4 237 696" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"-50 157" сандары "-61 188" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"50 157" сандары "61 188" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
сегізінші абзацта:
"138 401" сандары "195 088" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
үшінші абзацта:
"29 032" сандары "32 888" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"7 855" сандары "20 456" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"6 519" сандары "13 038" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жалпы білім беру мектептерінде алғашқы әскери дайындық кабинеттерін жарақтандыруға – 3 300 мың теңге;
өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 4 200 мың теңге;
білім орталығын құруға – 3 000 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

28625
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38667
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2088
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2596
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
189
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3763
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
341763
1
Социальное обеспечение
78858
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74806
005
Государственная адресная социальная помощь
74806
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4052
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4052
2
Социальная помощь
242080
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
242080
002
Программа занятости
130450
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13744
006
Оказание жилищной помощи
270
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17720
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31174
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20825
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20825
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15831
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

28625
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38667
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу және конкурстарды өткізу
2088
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
2596
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
189
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3763
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
341763
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
78858
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74806
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
74806
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4052
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4052
2
Әлеуметтiк көмек
242080
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
242080
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
130450
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13744
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
270
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7082
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
17720
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31174
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20825
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20825
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15831
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

32935
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14215
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11215
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18720
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10634
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8086
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
114337
1
Сельское хозяйство
82148
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
82148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6980
006
Организация санитарного убоя больных животных
2833
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1213
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
811
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
60311
6
Земельные отношения
20049
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20049
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14835
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5214
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12140
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12140
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12140
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17043
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17043
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17043
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

32935
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14215
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11215
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18720
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10634
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8086
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
114337
1
Ауыл шаруашылығы
82148
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
82148
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6980
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2833
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1213
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
811
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
60311
6
Жер қатынастары
20049
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20049
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14835
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5214
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12140
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12140
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12140
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17043
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17043
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17043
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер