О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2019-2021 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14 мая 2019 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2019 года № 6147. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-11-155, опубликованное 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 226 665" заменить цифрами "4 805 735";
поступления трансфертов
цифры "3 905 561" заменить цифрами "4 484 631";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 237 696" заменить цифрами "4 816 766";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "114 655" заменить цифрами "109 832";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "38 579" заменить цифрами "338 579";
в абзаце седьмом:
цифры "31 291" заменить цифрами "51 869";
в абзаце восьмом:
цифры "195 088" заменить цифрами "429 935";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"21 496 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
11 000 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей.";
в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "14 000" заменить цифрами "9 972".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 282 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 6147 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 "2019-2021 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-155 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 226 665" сандары "4 805 735" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 905 561" сандары "4 484 631" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 237 696" сандары "4 816 766" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"114 655" сандары "109 832" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"38 579" сандары "338 579" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"31 291" сандары "51 869" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"195 088" сандары "429 935" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 21 496 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 11 000 мың теңге.";
9 тармақта:
үшінші абзацта:
"14 000" сандары "9 972" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
Е.Ж. Жиеналин
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата:
А.К. Мамбетова
Приложение 1 к решению районного маслихата от 14 мая 2019 года № 282
Приложение 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 239
Бюджет Уилского района на 2019 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Е. Жиеналин
Аудандық мәслихат
хатшысы міндетін атқарушы:
А. Мамбетова
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 14 мамырдағы № 282 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 239 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Ойыл аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

16297
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5214
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12140
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12140
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12140
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15393
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15393
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15393
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11601
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3792
12
Транспорт и коммуникации
238596
1
Автомобильный транспорт
238596
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3514
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3514
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
235082
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3318
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
700
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
231064
13
Прочие
57817
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
320
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
320
003
Поддержка предпринимательской деятельности
320
9
Прочие
57497
452
Отдел финансов района (города областного значения)
20595
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7620
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7854
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

16297
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5214
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12140
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12140
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12140
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15393
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15393
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15393
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11601
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3792
12
Көлiк және коммуникация
238596
1
Автомобиль көлiгi
238596
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3514
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3514
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
235082
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3318
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
700
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
231064
13
Басқалар
57817
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
320
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
320
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
320
9
Басқалар
57497
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20595
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7620
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7854
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер