О переименовании улицы Тәуелсіздік города Талдыкорган Алматинской области
Решение маслихата Алматинской области от 20 марта 2019 года № 45-232 и постановление акимата Алматинской области от 20 марта 2019 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 марта 2019 года № 5071
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответствующей территории на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 20 марта 2019 года Алматинский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать улицу "Тәуелсіздік" города Талдыкорган на проспект "Нұрсұлтан Назарбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на заместителя акима области А. Абдуалиева.
3. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановление акимата Алматинской области вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Алматинского областного маслихата К. Султангазиев
Аким Алматинской области А. Баталов
Секретарь Алматинского областного маслихата С. Дюсембинов

Алматы облысы Талдықорған қаласының Тәуелсіздік көшесін қайта атау туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 45-232 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 97 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 28 наурызда № 5071 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 20 наурыздағы қорытындысы негізінде Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласының "Тәуелсіздік" көшесі "Нұрсұлтан Назарбаев" даңғылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Әбдуалиевке жүктелсін.
3. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Сұлтанғазиев
Алматы облысының әкімі А. Баталов
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов