О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 29 ноября 2019 года № 54-277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 декабря 2019 года № 5313
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 38-211 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4975, опубликован 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 440 029 359 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 33 914 870 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 819 650 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 208 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 404 086 839 тысяч тенге;
2) затраты 439 189 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 6 193 131 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 11 818 488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 625 357 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 3 769 246 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 3 769 246 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 122 566 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 122 566 тысяч тенге.";
в пункте 8:
цифры "95 797 791" заменить на цифры "99 327 490";
цифры "17 247 562" заменить на цифры "17 322 493";
цифры "4 257 158" заменить на цифры "4 236 975";
цифры "24 048 155" заменить на цифры "27 830 956";
цифры "275 366" заменить на цифры "25 215";
цифры "833 724" заменить на цифры "776 025";
в пункте 9:
цифры "35 788 182" заменить на цифры "38 328 627";
цифры "4 291 943" заменить на цифры "4 432 234";
цифры "3 034 409" заменить на цифры "2 710 839";
цифры "5 100 727" заменить на цифры "4 662 017";
цифры "2 641 854" заменить на цифры "4 641 854";

Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 54-277 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 4 желтоқсанда № 5313 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4975 тіркелген, 2019 жылдың 3 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 440 029 359 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 33 914 870 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 819 650 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 208 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 404 086 839 мың теңге;
2) шығындар 439 189 548 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 6 193 131 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 11 818 488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 625 357 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 3 769 246 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 3 769 246 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 122 566 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 122 566 мың теңге.";
8-тармақтағы:
"95 797 791" саны "99 327 490" санына ауыстырылсын;
"17 247 562" саны "17 322 493" санына ауыстырылсын;
"4 257 158" саны "4 236 975" санына ауыстырылсын;
"24 048 155" саны "27 830 956" санына ауыстырылсын;
"275 366" саны "25 215" санына ауыстырылсын;
"833 724" саны "776 025" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"35 788 182" саны "38 328 627" санына ауыстырылсын;
"4 291 943" саны "4 432 234" санына ауыстырылсын;
"3 034 409" саны "2 710 839" санына ауыстырылсын;
"5 100 727" саны "4 662 017" санына ауыстырылсын;
"2 641 854" саны "4 641 854" санына ауыстырылсын;

цифры "992 414" заменить на цифры "1 735 814";
в пункте 11-1:
цифры "3 665 575" заменить на цифры "2 432 321";
в пункте 15:
цифры "777 084" заменить на цифры "752 684";
в пункте 16:
цифры "20 516 723" заменить на цифры "22 656 723";
в пункте 17:
цифры "151 028" заменить на цифры "56 528".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".

"992 414" саны "1 735 814" санына ауыстырылсын;
11-1-тармақтағы:
"3 665 575" саны "2 432 321" санына ауыстырылсын;
15-тармақтағы:
"777 084" саны "752 684" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"20 516 723" саны "22 656 723" санына ауыстырылсын;
17-тармақтағы:
"151 028" саны "56 528" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алматинского областного маслихата Ж. Абдимуратов
Секретарь Алматинского областного маслихата С. Дюсембинов
Приложение к решению Алматинского областного маслихата от "___" ________ 2019 года № ______ "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты сессиясының төрағасы Ж. Әбдімұратов
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы "___"_________ "Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ______ шешіміне қосымша

376 942
5
Другие виды медицинской помощи
47 992
253
Управление здравоохранения области
47 992
029
Областные базы спецмедснабжения
47 992
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 257 295
253
Управление здравоохранения области
5 257 295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
98 575
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
188 361
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
14 630
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
656 642
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
5 161
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 293 926
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
42 462 983
1
Социальное обеспечение
32 717 865
256
Управление координации занятости и социальных программ области
32 073 354
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
696 627
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 733 996
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
284 653
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
516 717
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
28 686 796
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
154 565
261
Управление образования области
641 011
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
551 355
037
Социальная реабилитация
89 656
271
Управление строительства области
3 500
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
3 500
2
Социальная помощь

376 942
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
47 992
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
47 992
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 992
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 257 295
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 257 295
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 575
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
188 361
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
14 630
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
656 642
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
5 161
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 293 926
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
42 462 983
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32 717 865
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
32 073 354
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
696 627
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 733 996
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
284 653
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
516 717
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 686 796
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
154 565
261
Облыстың білім басқармасы
641 011
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
551 355
037
Әлеуметтік сауықтандыру
89 656
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 500
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
3 500
2
Әлеуметтiк көмек

1 138 239
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 138 239
003
Социальная поддержка инвалидов
1 127 199
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 040
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8 606 879
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 506 002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111 498
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
145 647
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 569
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 390 438
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 618
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
483 368
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 282
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
68 700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
77 967
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 201 738
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
270
Управление по инспекции труда области
72 764
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
72 764
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

1 138 239
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 138 239
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 127 199
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 040
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8 606 879
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 506 002
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 498
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
145 647
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 569
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 390 438
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 618
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
483 368
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 282
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
68 700
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
77 967
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 201 738
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
72 764
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 764
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

12 670 074
1
Топливо и энергетика
5 839 956
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 839 956
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
1 258 163
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
4 236 633
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
345 160
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
6 830 118
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 830 118
071
Развитие газотранспортной системы
6 830 118
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
42 523 319
1
Сельское хозяйство
37 922 656
255
Управление сельского хозяйства области
33 683 563
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
183 887
002
Поддержка семеноводства
1 904 927
003
Капитальные расходы государственных органов
5 882
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
662 725
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
20 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 164 232
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
13 423
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
209 526
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
520 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
33 716
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
17 196
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)

12 670 074
1
Отын және энергетика
5 839 956
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 839 956
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 258 163
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
4 236 633
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
345 160
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
6 830 118
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 830 118
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
6 830 118
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
42 523 319
1
Ауыл шаруашылығы
37 922 656
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
33 683 563
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
183 887
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 904 927
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 882
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
662 725
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
20 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 164 232
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
13 423
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
209 526
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
520 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
33 716
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
17 196
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау

1 444 500
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 166 550
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
13 664 428
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
9 258
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 212
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 004 675
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
502 955
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 000
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
15 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
65 471
271
Управление строительства области
1 156 688
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 156 688
719
Управление ветеринарии области
3 082 405
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
55 815
003
Капитальные расходы государственного органа
353
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
9 170
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
73 962
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 943 105
2
Водное хозяйство
1 338 951
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

1 444 500
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 166 550
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
13 664 428
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
9 258
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 212
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 004 675
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
502 955
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 000
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
15 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 471
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 156 688
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 156 688
719
Облыстың ветеринария басқармасы
3 082 405
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 815
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
9 170
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
73 962
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 943 105
2
Су шаруашылығы
1 338 951
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

2 329 956
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
69 000
9
Прочие
40 550 491
120
Аппарат акима области
492 983
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
492 983
253
Управление здравоохранения области
1 550 712
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
663 372
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
887 340
256
Управление координации занятости и социальных программ области
69 304
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
69 304
257
Управление финансов области
19 712 143
012
Резерв местного исполнительного органа области
56 528
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
19 058 797
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
596 818
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
233 964
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
233 964
261
Управление образования области
554 740
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
349 132
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
205 608
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
259 589
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
122 366
003
Капитальные расходы государственного органа
2 814
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

2 329 956
082
Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
69 000
9
Басқалар
40 550 491
120
Облыс әкімінің аппараты
492 983
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
492 983
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 550 712
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
663 372
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
887 340
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
69 304
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
69 304
257
Облыстың қаржы басқармасы
19 712 143
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
56 528
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 058 797
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
596 818
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
233 964
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
233 964
261
Облыстың білім басқармасы
554 740
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
349 132
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
205 608
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
259 589
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 366
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 814
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

107 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27 409
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 572 956
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 572 956
271
Управление строительства области
13 122 681
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
11 006 569
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 116 112
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 355 046
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
510 644
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
796 089
059
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
633 583
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
414 730
285
Управление физической культуры и спорта области
626 373
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
626 373
14
Обслуживание долга
27 131
1
Обслуживание долга
27 131
257
Управление финансов области
27 131
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
22 938
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 193
15
Трансферты
95 348 474
1
Трансферты
95 348 474
257
Управление финансов области
95 348 474
007
Субвенции
86 273 845
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4 896
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
6 569 733
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства

107 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
27 409
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 572 956
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 572 956
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 122 681
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
11 006 569
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 116 112
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 355 046
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
510 644
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
796 089
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
633 583
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
414 730
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
626 373
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
626 373
14
Борышқа қызмет көрсету
27 131
1
Борышқа қызмет көрсету
27 131
257
Облыстың қаржы басқармасы
27 131
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
22 938
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 193
15
Трансферттер
95 348 474
1
Трансферттер
95 348 474
257
Облыстың қаржы басқармасы
95 348 474
007
Субвенциялар
86 273 845
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
4 896
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
6 569 733
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер