О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 20 марта 2019 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 апреля 2019 года № 5088
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 238 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4995, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 35785052 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11016227 тысяч тенге;
неналоговые поступления 609071 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 1391473 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22768280 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6171724 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 5342586 тысяч тенге;
субвенции 11253970 тысяч тенге;
2) затраты 33379938 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 53177 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 60600 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7423 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 2000000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 351937 тысяч тенге;

Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 259 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 2 сәуірде № 5088 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 238 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4995 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35785052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11016227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 609071 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1391473 мың теңге;
трансферттер түсімі 22768280 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6171724 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5342586 мың теңге;
субвенциялар 11253970 мың теңге;
2) шығындар 33379938 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 53177 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 60600 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7423 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 2000000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 351937 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 351937 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 351937 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" Талдықорған қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Бұлдыбаев

Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "20" марта 2019 года № 259 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 238 "О бюджете города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы "20" наурыздағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 259 шешіміне қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы "27" желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 238 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

1200
2
Социальная помощь
2230544
464
Отдел образования района (города областного значения)
538505
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
538505
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1692039
004
Программа занятости
470127
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5415
007
Оказание жилищной помощи
31998
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9635
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
373095
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132306
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77111
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
514321
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78031
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
97924
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
97924
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12154
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
35262
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
50508
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12731490
1
Жилищное хозяйство
5791214
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
74683
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
74683
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5102108
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2919219
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2182889
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

1200
2
Әлеуметтiк көмек
2230544
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
538505
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
538505
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1692039
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
470127
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5415
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
31998
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9635
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
373095
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
132306
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77111
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
514321
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78031
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
97924
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
97924
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12154
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
35262
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
50508
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12731490
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5791214
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
74683
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
74683
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5102108
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2919219
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2182889
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10642
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер