О внесении изменения в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 18 сентября 2019 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5268
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 239 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5017, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 207 538 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 887 тысяч тенге;
поступления трансфертов 179 651 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 115 896 тысяч тенге;
субвенции 63 755 тысяч тенге;
2) затраты 215 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 321 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5268 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 239 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5017 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 207 538 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27 887 мың теңге;
трансферттер түсімі 179 651 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 115 896 мың теңге;
субвенциялар 63 755 мың теңге;
2) шығындар 215 776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 238 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии, секретарь
Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 238 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "18" сентября 2019 года № 321 "О внесении изменения в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Бюджет Еркинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы "18" қыркүйектегі "Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 321 шешіміне 1-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер