О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 37-179 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2019-2021 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 сентября 2019 года № 52-242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5265
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 37-179 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5022, опубликован 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 45014 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5515 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39499 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26805 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 12694 тысячи тенге;
2) затраты 45633 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 619 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 619 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26818 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5150 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21668 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10170 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 11498 тысяч тенге;
2) затраты 27038 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-179 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 52-242 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5265 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 37-179 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5022 тіркелген, 2019 жылдың 4 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45014 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 39499 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26805 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 12694 мың теңге;
2) шығындар 45633 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 619 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 619 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 21668 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10170 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 11498 мың теңге;
2) шығындар 27038 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 701 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 701 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 701 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 701 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата Б. Тынышбаев
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов
Приложение 1 к решению Аксуского районного маслихата от "17" сентября 2019 года № 52-242 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 37-179 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Тынышбаев
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы "17" қыркүйектегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-179 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-242 шешіміне 1-қосымша