О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-173 "О бюджете Аксуского района на 2019-2021 год"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 3 декабря 2019 года № 53-244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2019 года № 5323
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 36-173 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5010, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 10086614 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1056860 тысяч тенге;
неналоговые поступления 3680 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2430 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9023644 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 359 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 9023285 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4054117 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 658268 тысяч тенге;
субвенции 4310900 тысяч тенге;
2) затраты 10091661 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 97487 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 119376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 21889 тысяч тенге;

Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 53-244 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 желтоқсанда № 5323 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 36-173 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5010 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10086614 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1056860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3680 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2430 мың теңге;
трансферттер түсімі 9023644 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 359 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 9023285 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4054117 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 658268 мың теңге;
субвенциялар 4310900 мың теңге;
2) шығындар 10091661 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 97487 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 119376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 21889 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 102534 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 102534 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 102534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 102534 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата Б. Тынышбаев
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов
Приложение к решению Аксуского районного маслихата от "03" декабря 2019 года № 53-244 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 36-173 "О бюджете Аксуского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Тынышбаев
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2019 жылғы "03" желтоқсандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 53-244 шешіміне қосымша