О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихатаот 09 января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 13 декабря 2019 года № 61-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2019 года № 5362
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы" от 09 января 2019 года № 46-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5036, опубликован 5 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 258 074 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 161 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 96 955 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 91 276 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 5 679 тысяч тенге;
2) затраты 264 581 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 507 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 122 853 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 92 766 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 59 987 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 32 779 тысяч тенге;

Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтарындағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 61-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 24 желтоқсанда № 5362 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 09 қаңтарындағы № 46-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5036 тіркелген, 2019 жылдың 5 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, жарияланған) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Үшарал қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 258 074 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 161 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 96 955 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 91 276 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 5 679 мың теңге;
2) шығындар 264 581 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 507 мың теңге.";
"2. Қабанбай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 122 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 92 766 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 59 987 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 32 779 мың теңге;

2) затраты 128 255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 402 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 402 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бескольского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 97 334 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 217 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 68 117 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 43 622 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 24 495 тысяч тенге;
2) затраты 104 660 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 326 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 326 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 157 933 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 32 390 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 125 543 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 125 543 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 170 488 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 555 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 67 116 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 48 751 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 22 377 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

2) шығындар 128 255 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 402 мың теңге.";
"3. Бескөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97 334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 68 117 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 43 622 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 24 495 мың теңге;
2) шығындар 104 660 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 326 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 326 мың теңге.";
"4. Достық ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 157 933 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 125 543 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 125 543 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 170 488 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 555 мың теңге.";
"5. Ырғайты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67 116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48 751 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 22 377 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 26 374 тысячи тенге;
2) затраты 72 680 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 564 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 564 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Теректинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 632 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 753 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 879 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 653 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 226 тысяч тенге;
2) затраты 23 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 650 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 650 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жагатальского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26 085 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 089 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 996 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 606 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 11 390 тысяч тенге;
2) затраты 28 099 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 014 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 014 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Кольбайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 71 844 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 863 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 66 981 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 51 453 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 26 374 мың теңге;
2) шығындар 72 680 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 564 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыр (профицитін пайдалану) 5 564 мың теңге.";
"6. Теректі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 632 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 753 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 16 879 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 653 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 226 мың теңге;
2) шығындар 23 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 650 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 650 мың теңге.";
"7. Жағатал ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 085 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 089 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 20 996 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 606 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 11 390 мың теңге;
2) шығындар 28 099 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 014 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 014 мың теңге.";
"8. Көлбай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 71 844 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 66 981 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 51 453 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 697 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 697 тысяч тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 697 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 697 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата С. Карабеков
Секретарь маслихата Алакольского районного С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от 13 декабря 2019 года № 61-2
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Ушарал на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Карабеков
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсаны № 61-2 шешіміне 1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №46-3 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2019 жылға арналған Үшарал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

452
Отдел финансов района (города облостного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Алакольского районного маслихата от "13" декабря 2019 года № 61-2
Приложение 4 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Кабанбайского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "13" желтоқсандағы № 61-2 шешіміне 2-қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9" қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46-3 шешімімен бекітілген 4-қосымша
2019 жылға арналған Қабанбай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 5 к решению Алакольского районного маслихата от "13" декабря 2019 года № 61-2
Приложение 13 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2019 года № 46-3 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "13" желтоқсандағы № 61-2 шешіміне 5-қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "9"қаңтардағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" №46-3 шешімімен бекітілген 13-қосымша
2019 жылға арналған Ырғайты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер