О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 2 апреля 2019 года № 48-207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2019 года № 5111
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 44-196 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5037, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 155 536 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 136 616 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 421 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 127 195 тысяч тенге;
2) затраты 155 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге";
"3. Утвердить бюджет Бахбахтинского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 81 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 71 010 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 180 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 64 830 тысяч тенге;
2) затраты 81 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 48-207 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 16 сәуірде № 5111 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-196 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5037 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 3–тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 155 536 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 136 616 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 421 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 127 195 мың теңге;
2) шығындар 155 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге";
"3. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 71 010 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 180 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 64 830 мың теңге;
2) шығындар 81 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата М. Нурман
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от " 02 " апреля 2019 года № 48-207 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Нұрман
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 02 " сәуірдегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-207 шешіміне 1-қосымша

Приложение 2 к решению Балхашского районного маслихата от " 02 " апреля 2019 года № 48-207 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Приложение 7 к решению Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Бахбахтинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 02 " сәуірдегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-207 шешіміне 2-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне 7-қосымша
2019 жылға арналған Бақбақты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер