О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 42-191 "О бюджете Балхашского района на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2019 года № 51-219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 июня 2019 года № 5154
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 42-191 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5014, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 7 119 902 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 140 771 тысяча тенге;
неналоговые поступления 7 660 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4 708 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 966 763 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 847 176 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 575 537 тысяч тенге;
субвенции 3 544 050 тысяч тенге;
2) затраты 7 119 902 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 22 537 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 53 025 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30 488 тысяч тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-191 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 51-219 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 5 маусымда № 5154 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 42-191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5014 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 119 902 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 140 771 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4 708 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 966 763 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 847 176 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 575 537 мың теңге;
субвенциялар 3 544 050 мың теңге;
2) шығындар 7 119 902 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 22 537 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 53 025 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30 488 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22 537 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 537 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22 537 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22 537 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата А. Аймаков
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от " 30 " мая 2019 года № 51-219 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 42-191 "О бюджете Балхашского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Аймаков
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 30 " мамырдағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-191 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 51-219 шешіміне қосымша